CHYBA soubor 404 nenalezen

CHYBA soubor 404 nenalezen, tak tento nápis mi skáče když si chci prohlédnout nějaké video na mém webu: biker-mp3.wz.cz a přitom to ve zdrojáku mám správně! Kde je ta chyba?!
nejspíž jsem slepej nebo blbej, ale žádnej odkaz na video jsem nenašel.

tak budu jen hádat:
nejspíž(určitě) máš špatnej odkaz. takže skontroluj cestu k souboru. snaž se v adrese nemít diakritiku, mezery (velká písmena taky nejsou nejleší a snadno se pak udělá chyba). taky si zkontroluj jestli odkaz neodkazuje na tvuj disk. ten by byl ve tvaru C:/tvoja_adresa_k_souboru.mp3

mmch, nejspíž porušuješ pravidla, tak si dej majzla aby ti ten web admini nesmázli:-)
např. photo_bikers/leos/leos_jump u z2.mov - opravdu máš tento soubor v tomto umístění? Bylo by lepší mít ten název bez mezer, taky si zkontroluj jestli to .mov je opravdu malými písmeny. Přípona velkým písmem bývá dost často příčinou takovýchto problémů.
<HTML>[root@zeus wz.cz]# ll b/biker-mp3/photo_bikers/leos/*MOV
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 2622 zář 11 17:03 b/biker-mp3/photo_bikers/leos/leos_jump u z2.MOV
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 2605 zář 11 17:04 b/biker-mp3/photo_bikers/leos/leos_one foot u s.MOV
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 2621 zář 11 17:06 b/biker-mp3/photo_bikers/leos/leos_x-up u s2.MOV
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 2840 zář 11 16:55 b/biker-mp3/photo_bikers/leos/10.MOV
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 3737 zář 11 16:57 b/biker-mp3/photo_bikers/leos/11.MOV
-rw-rw-r-- 1 nobody nobody 3716 zář 11 16:59 b/biker-mp3/photo_bikers/leos/12.MOV</HTML>