<b>vypadek vice domen</b>

vcera jeste vse fungovalo a dnes kdyz se chci pripojit na sve stranky tak nejdou zobrazit jako ze neexistuji.To mi je smazali nebo co.Jestli ano nevim proc a vubec me neinformovali
Vypadá to, že webzdarma má nějaký výpadek, kromě domény wz.cz snad nic nejede.
za poslední 4 dny jsem zaregistroval 3 výpadky, z toho jeden skoro hodinu ! Vím, že freehosting nemůže být 100%, ani dostupnost se nemůže srovnávat s placeným hostingem, ale tohle už mi začíná smrdět. A mrzí mě to moc, protože doposud jsem byl s WZ spokojený
mám stejný problém...už jsem myslel, že existuje cenzura:-)
Přidávám se k vám. Teda jenom napolovic. Nynější stránky www.aikidoricany.aktualne.cz na nichž pracuji a potřeboval bych je tedka funkční mi ještě včera běžely v pořádku, ale dnes ani náhodou. Ale na druhou stranu můj pradávný projekt www.t-soft.wz.cz mi jede pohodě.
Jsem na tom stejně jako všichni, ale asi se jedná o výpadek.Počkáme a uvidíme jak to dopadne. Ne?
taky zrovna pracuju na jednom projektu... možná by neškodilo, kdyby se alespoň několika slovy vyjádřil někdo z webzdama.cz, abycho netápali cože se to děje. Stačilo by na úvodní stránku napsat, že se zkur* servery a bylo by hotovo. Takhle jsou všichni zděšení, cože se to děje.
tak se taky pridavam.. moje stara stranka ze skoly [chillko.wz.cz] jde vpohode, ale ta nova, ktera je zatim nedodelana, a jenom na ni zhromazduji material [chillko23.euweb.cz] neslape..
připojuju se k ostatním: dnes už nejméně hodinu nejdou načíst mé stránky. a to jak z katalogu, tak i když napíšu adresu přímo do adresního řádku. Myslím, že je to nový problém, dřív jsem se s ním nesetkal
Uvědomte si, že jde pouze doména .wz.cz
<HTML>omlouvame se za vypadek od 4:35 do 9:09

ataman: (chlastat.kvalitne.cz) ... muzu se zeptat o jakych vypadcich mluvite? krome toho dnesniho byl vypadek vcera v noci kolem 01:00 (asi 15 minut) na tom stejnem serveru (ani jsem to tu nejak neresil), o dalsich nevim, zrejme mate lepsi monitoring nez my sami :-o</HTML>
2 mira: jeliž v minulých dnech jsem dával do kupy celej web (db a php skripty), byl jsem neustále připojený a reloadoval, takže mi nemohl uniknout krátký výpadek už v pátek cca kolem půlnoci (ze čtvrtka na pátek). Trval cca 5 minut.
V sobotu (teď si nevzpomnám v jakou denní dobu to bylo, nejspíš někdy odpoledne) jsem zaznamnal celkem dlouhý výpadek. Tipuju tak hodinu, ale přesněji to říci nemohu, protože jsem mírně nasraný odešel na pivo :-)))
Každopádně je těch výpadků nějak moc a to nevěští nic dobrého :-( Co se vlastně děje ? Server je přetížený nebo spojení padá ?
<HTML>jestli byl 1-2 minutovy vypadek http, o tom se nema smysl bavit, nasel bych i konkretni casy, ale to se proste stava - ne, ze by to bez toho neslo, ale to by musely byt servery dimenzovane uplne jinak

kazdopadne ale vim, ze tam nebyl zadny hodinovy vypadek, to je od vas hloupost to takhle placat ... dolozim to grafem zatizeni site toho serveru za posledni tyden: http://mt.webz.cz/loki-net.png (dnesni i vcerejsi nocni vypadek tam je videt, zadne dalsi nevidim a z monitoringu ani nemam)

> Co se vlastně děje ? Server je přetížený nebo spojení padá ?

samozrejme, ze je server pretizeny, ale to je v jistych mezich normalni - to, co by na placenem hostingu mohlo bezet na 5ti serverech tady musi zvladnout jeden, ale presto se snazime to udrzovat v ramci moznosti pouzitelne - a ja jsem presvedceny, ze se to celkem dari, jenze pak sem zavita clovek jako treba vy a zacne takdy hazet od boku nejake casy vypadku a pro cloveka, ktery netravi tolik casu online to vypada, jako by to takhle probihalo porad .... (nic ve zlem, snad pochopite, ze se musim branit - a treba me i tim i donutite zverenovat ty statistiky prubezne, i kdyz nevim jestli to je uplne dobry napad)</HTML>
2 Mira: No Vy ste tu šéf, já jsem se Vás nechtěl nijak dotknout. Já jsem vděčný za tuhle službu. Myslel jsem, že když povím svoji zkušenost, tak Vám to může být eventuelně nápomocno v případném odhalení nějakého problému...

2 All: Doposud vše na WZ jelo bez většího problému. Rozhodně nechci tvrdit ani naznačit, že WZ má neustále výpadky. No flame prosím, myslel jsem to jen dobře.
ataman:

Nevím, jak tu jsi dlouho, já asi 3 roky. Výpadky občas byly a jelikož jsme na freehostingu měli bychom je tolerovat.
2 blahapet: to jsi mě fakticky nepochopil ? Jakékoliv výpadky se prostě musí u freehostingu tolerovat. Měli bychom jim být všichni vděčni, že to tu zdarma poskytujou. To by mělo být jasné všem, tudíž je to jasné i mně ! Jakmile přijde vhodná doba, hodlám se s profi hostingem obrátit na Anoweb, abych se odvděčil za velkorysé služby, které tady nyní zdarma využívám .
! TEĎ UŽ STOP ! Vše funguje jak má a NENÍ DŮVOD POKRAČOVAT V TÉTO DISKUZI, kdy se lidi stejně navzájem nechápou. Jak se říká za dobrotu na žebrotu ... :-( Člověk ve snaze pomoci bližnímu svému je všemi okolo pranýřován....
mam úplně stejný problém a taky nevím co se děje.Pokud by ses něco dozvěděl,dej mi prosim vědět.Díkes Kosík
<HTML>Kosík: To si delas srandu?</HTML>
Richard: vypadá to tak, no.. ;)