zablokovany ucet

mohli byste mi prosim vysvetlit prekvapivou "chybu 404"?
na uctu: hovna.wz.cz
No vzhledem k tomu, že ta adresa jde registrovat, tak odhaduji, že byla zrušena. Proč, tak k tomu se musí vyjádřit admin. Mejl ti žádnej nedošel?
no, kdyby to bylo nejak jednoduchy, vyresil bych si to, ale dik.
mail neprisel (a jinak reklama je na spravnym miste (1. stranka) a starnky uz bezi od unora 2004, proto me to prekvapuje)...
Ahojky,mam stejný problém ferrylno-sklad.wz.cz ... hlásí mi to chybu 404
2FerryLNO: též mi to jde zaregistrovat, takže bych to viděla na stejný problém - zrušený účet. Nezbývá než počkat, až sem nakoukne admin, imho.
díkys .. tak jo..
no, snad se to vyresi, mam tam nejaky nezalohovany data, tak doufam ze to neni nenavratne ztracene,
az se budete timto problemem zaobirat napiste mi kdyztak vysledek na mail, bo nemam casu tady sedet na foru, dekuji.
p.s: kdybyste se presto rozhodli pro smazani, poslete mi prosim jako prilohu soubor "fr02.thm" dekuji..
Pokud ti účet zrušili (což zrušili, viz výše), tak je tvrzení "mam tam nejaky nezalohovany data" naivní, protože ti na něj hned odpovím, že UŽ tam žádný data nemáš.
mily nipale, ucet muze byt pouze zablokovan..ai kdyby byl zrusen, mela by byt zaloha na backup serveru..proto sem to sem napsal, ne?
Mily HT, WZ žádný backup server nemá, a účet nemůže být zablokovaný, protože ta adresa jde zaregistrovat. Tvá data jsou fuč.
no, uz me to doslo, ale je takovej problem mi napsat, co se jim nelibi?, ja bych to upravil do deseti minut...
a stim backup serverem sem to nevedel, ale je to asi tak..kdo by investoval do freehostingu zbytecne moc? no nic
>> ..ale je takovej problem mi napsat, co se jim nelibi?

pokud jsi nějak závažně porušil podmínky, tak si piš, že by ti nenapsali, ale rovnou to smázli
ja teda nejsem nejaky talent oboru ale myslim ze si clovek nemuze pamatovat vsechny podminky a zrusit (treba nedejbuh nezalohovanou) stranku kvuli nejake p*ne je nefer (pokud si nejakou takovou p*nu neudelal naschval ;-)
Webzdarma má údajně více než 120 000 uživatelů. Ty si myslíš, že budou každého, kdo závažným způsobem porušil podmínky - upozorňovat třeba mailem? Myslím, že by nedělali nic jiného. A v případě menších chybiček - viz reklama - posílají mail. Těch podmínek, které je třeba dodržovat není zase tak mnoho, aby si je člověk nezapamatoval.
to:Lama,
hele ty Lamo není to náhodou v pravidlech, že pošlou mail.To, že je tan 120000 účtů je jejich problém.
to franta:
Milý Františku. Oni zřejmě s tímhle problém nemají, ale tvůj případný problém je, když nedodržuješ těch pár jimi daných podmínek.
Oni tě potom prostě vymažou... :-)
to Lama:
Díky za reakci, ale správná odpověď je : není
franta: Jenže ty ses na nic neptal! :-))
Lama: no jo, zapomněl jsem otázník