WZ a reklama, vlekly problem

Pomerne casto aktualizuju soubor index.htm, ale reklama je tam vzdy zadana timhle <!--WZ-REKLAMA-1.0--> a je vzdy na stejnem miste, protoze proste upravuju jine veci. Nekdy se pri nahrani indexu ta reklama vepise, nekdy ne. Nechapu to. Ani trosku. A prijde mi podivne, ze kdyz server chce tam tu reklamu mit, tak ze neni schopny si technicky osefovat, aby reklama do daneho mista vzdy a bez problemu nabehla.
Zadej tam celý kód reklamy, který získáš z nějaké stránky, kde se zobrazuje a nebo zkus přesvědčit administrátory aby s tím něco udělali.
To s tim vlozenim kodu uz jsem zkousel a kdyz jsem to udelal, tak mi tam ten system vepsal druhou a byl v tom pak poradny bordel... :-/ A co se tyka presvedcovani administratoru, jestli je nedonuti ani kazdodenni diskuze na toto tema na foru, pochybuju, ze je presvedci jeden nespokojeny uzivatel...
2Adam: zkus použít značku pro striktní banner - <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->. Jednou jsem tu četla, že tahle záměna pomohla...zkusit se to může no...
Značka pro striktní banner mi taky fungovala, ale nezdá se vám, že se pohybujeme někde na úrovni věštění z lógru nebo odpozoravaných pranostik, něco jako "Anna ,chladna zrána"Nevím jestli si to dobře pamatuji, ale podle WZ se má reklama vložit sama s tím, že si uživatel může vybrat ze dvou možností : nedělá nic a reklama je všude dole, vybere si stránku nebo rámec, kde se reklama zobrazuje nahoře. Tím pokyny k reklamě končí.Řekl bych, že ještě něco chybí - totiž to jak se chovat, když to výše uvedené neplatí. Uvítal bych popis agoritmu vládání reklamy. Také mi např. uniká jakou funkci má tlačítlo Rest v Nastavení vkládání reklamy.
franta:Tohle je řešení:
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?57
a funguje to ? (viz :

To s tim vlozenim kodu uz jsem zkousel a kdyz jsem to udelal, tak mi tam ten system vepsal druhou a byl v tom pak poradny bordel... :-/ A co se tyka presvedcovani administratoru, jestli je nedonuti ani kazdodenni diskuze na toto tema na foru, pochybuju, ze je presvedci jeden nespokojeny uzivatel...

)
<HTML>Adam:
>> Nekdy se pri nahrani indexu ta reklama vepise, nekdy ne

Spise bych rekl: nekdy se tam vepise hned, jindy to trva dele (ceka ve fronte)
Pokud umis alespon zaklad PHP, nastav si reklamu na jiny soubor a ten pak includuj do indexu, reklama se tam vlozi jednou a prepisovat se uz nic nebude</HTML>
Richard:

rád bych se zeptal: co inicializuje zařazení do fronty?
franta: Pravděpodobně víc požadavků najednou.
taky mam velkej problem s reklamou.... mam zde registrovanou testovaci domenu main.vyrobce.cz a na ni umisten redakcni system united nuke, dlouho sem na ni nebyl ale dnes jsem zjistil ze se nezobrazuje reklama...kdyz se na ftpku mrknu na zdrojak tak tam script reklamy je, ale na strankach videt neni

nevite jestli se nejak neupravovalo vkladani banneru na stranky?
Quinix: do fronty se to určitě zařazuje vždy, pro rychlost zpracování je ale důležité jak je fronta dlouhá.Ale na to jsem se neptal.Zeptám se tedy lépe: co musím udělat aby se aktivovalo zapisování reklamy do souboru? Je to nahrání souboru na web prostřednictvím FTP jak se ve foru neustále doporučuje? Nestačí uložit soubor prostřednictvím webového rozhraní? V obou případech dojde na servru přece k přepsání údaje o poslední modifikaci souboru.
SuperGO:
já na adrese main.vyrobce.cz reklamu vidím
Na main.vyrobce.cz taky vidím reklamu
To s tou frontou se mi zda divne. Nekdy aktualizuju index.htm a tyden to je bez reklamy a pak kdyz ho aktualizuju znova, tak tam ta reklama nabehne hned. Je to divne. :-/ Btw. s PHPeckem neumim...
Teď je tam zase jen značka pro vložení reklamy. Je vložena na stránce dole a nezobrazuje se ani na jiných stránkách, kde je také vložena. Má to tak být? Asi byly aktualizovány i jiné stránky nez index.

Je zjevné, že pokud fronta existuje tak jsou s její obsluhou nějaké problémy.Dvojí vložení reklamy je možné si vysvětlit tak, že pokud vložím značku a reklama se nenačte, tak nevydržím a vložím kód reklamy.Požadavek je ale pořád ve frontě a když na něj dojde řada tak tam kód reklamy zapíše, podruhé. A jindy to vypadá, že na všechny požadavky ve frontě nedojde.

To s tím PHP je vlastně minimalizace požadavků na zápis reklamy. Při opakovaných změnách souboru s reklamou se musí reklama opakovaně vkládat.Pokud se nastaví na nějaký jiný soubor, který se nikdy nebude aktualizovat, tak se vloží jednou a a její zdrojový kód se přenásí do aktualizovaných stránek bez dalšího přičinění WZ - tím, že nebudou další požadavky na zápis reklamy se vyrřeší problém z jejich zápisem.Je to vlastně jako vložení kódu reklamy přímo do souboru.

Pokud by měl být banner vkládán na všechny stránky dolů a tato možnost by se vybrala v nastavení, tak dojde k znepřístupnění formulářového pole pro zadání jména souboru s reklamou. Aby se mohlo zadat jméno, je pořeba zvolit možnost, že banner bude na nahoře (na úvodní stránce nebo v rámci). No a snad to nebude vadit, že bude určeno na vstupní nahoře a zapisovat se bude všude dolu.

Asi by bylo lepší to tak udělat.Člověk se vyhne problémům, za které nemůže a hlavně nebude muset nikomu vysvětlovat, že za ně nemůže.
>>No a snad to nebude vadit, že bude určeno na vstupní nahoře a zapisovat se bude všude dolu.

No to rozhodně vadit nebude, mnoho uživatelů to tak má, protože to je jednoduchý a bezproblémový. Ono jde hlavně o to, aby se zobrazovala buď nahoře na úvodní stránce nebo na všech dole. Jak toho "vnitřně" dosáhneš, to je afaik jedno. Hlavně že se zobrazuje.
No mam stejny problem mam 2 weby divincz.wz.cz a cyklo6tet.wz.cz
rano se mi nezobrazoval areklama na diving... a na cyklo.... s ezobrazovala tak jsem chvili blbnul prepisoval atd (vlastne zadna zmena v kodu) a uz se mi nezobrazuje nikde :( jestli me smazou tak to mi bude hodne lito, par mych pratel ma ty stranky rado :(
viz : http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=29328&t=29328