<b>nove vychytavky (=new features)</b>

<HTML>Ahojte,
uz jsou to skoro dva roky, co je WZ v te podobe jake je (presneji od kvetna 2002) a uz zas citime potrebu posunout nase sluzby dal. Mame samozrejme svoji predstavu o tom, co zde chybi a co by mohlo byt vyreseno lepe, ale rad si prectu i Vase nazory. Nejde mi o to strhnout vasnivou diskusi jestli vychytavka A je lepsi nez vychytavka B -- konecne rozhodnuti (co se bude delat a co je blbost) si stejne nechame, spis kdybyste sem mohli ve strucnosti (staci v bodech) poslat vase napady.

Predem diky

----

uz zde zaznelo: chat</HTML>
No chat by nebyl pšatnej :( .... hele já bejt váma opravil bych prve všechny bugy a zvíšil průbeh serveru jinak je vše O.K. akorát by chtelo ete aby při adminystraci se mohly dát vetší soubory než 2MB alespon 4Mb potom mne bude bohate stačit FTP ;)))
Souhlas: "opravil bych prve všechny bugy"
Jako např. u vlastní "404" to špatně funguje u neexistujícího souboru PHP...

Ale jinak perfektní free hosting, rozhodně lepší než třeba Pes nebo Pipni. Tak jak je např. povolený .htaccess (AllowOverride All), to se u free hostingů jen tak nevidí, stejně tak rozšířený věci u PHP (podpora XML atd.), a i admini jsou tu k lidem slušný a ne jako "někde"...

Osobně např. občasný výpadky mi nevaděj. Stejně to není nic hroznýho nebo hrozně dlouhýho...

Děkujeme :-)
Ete bych chtel jednu vec...chtel bych se přihlašovat pod vlastním nickem a né pod jmenem stránky..kdo to má furt psat :)))
Zjištění zaplnění prostoru.
chat chat chat
o nekterych chybach vim, ale kdybych je povazoval za kriticke tak uz by byly opraveny

> Jako např. u vlastní "404" to špatně funguje u neexistujícího souboru
> PHP...

myslim, ze ne - pochopil jsem z toho akorat to, ze MSIE to zobrazuje nejak jinak ... takze problem prohlizece (?)

> chtel bych se přihlašovat pod vlastním nickem a né pod jmenem stránky

to nebude, jednak to jmeno stranky sis zvolil sam, takze by melo byt zapamatovatelne (neco jineho nez to, ze mas UID 140234 atp.) a navic tech uzivatelu je tu tolik, ze by pak byl opravdu velky problem trefit se do volneho jmena

> adminystraci se mohly dát vetší soubory než 2MB alespon 4Mb

tak sorry, ale tohle taky nebude

ostatni veci jsou OK, ale zatim nic o cem bych uz nevedel
jen tak dal
Bylo to tady: http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=5883&t=5327

Jenomže, světe div se, už mi to chodí správně a stránku mi to neuřízne... Asi jste to opravili, a ani nevíte jak (to se stává, opraví se jedna chyba a další se s ní sveze - většinou je to ale naopak: opraví se jedna a dalších deset přibude) :)
nemyslim, ja si udelal teda obrazek u prvniho prispevku k tomu tematu
...
> Dokonce se neotevře ani výchozí WZ 404 (objeví se standardní 404
> stránka exploreru)
...

(v tom okamziku jsem prestal cist)
Už OT: Každopádně mi to vlastní stránku s 404 uřezávalo (jenom při požadavku na neexistující PHP). Teď už to nedělá. Ale to je jedno...
No myslým že je vše O.K. jenom bych obravyl bugy a zavedl ten chat potom už je vše jedno ;)
Existuje vkládání reklamy "normální" a vkládání reklamy "strict" (validní).
Byl by nějaký závažný háček v tom, aby veškeré bannery (třeba jenom ty u nových účtů) byly ty striktní?
Případně by někomu (mě moc ne, ale což) bodl i návod v sekci podpory, aby se banner otvíral jako popup.

Taky mi zhruba jednou až dvakrát měsíčně chodí zprávy o založení cizího účtu s cizím heslem, ale mojí mailovou adresou (a opravdu to není tak, že by mi někdo lezl do schránky). Je mi trochu líto lidí, kteří si ten účet založí a uvítací mail jim nikdy nepřijde... :-(
Mám takový nápad: co třeba možnost uvést při registraci alternativní kontaktní e-mail? Mohla bych se do toho cizího účtu přihlásit, tam bych se mrkla na alternativní kontaktní adresu a můžu postiženého uživatele informovat o chybě. A taky o tom, ať si změní heslo, jestli používá všude stejné.
To Freya: No, já bych spíš opravil příčinu ;-) Vypadá to spíš na nějakou chybu ve skriptu nebo v SQL dotazu, než cokoliv jinýho. Ale to už se tu řeší hóóódně dlouho.
Každopádně je to hodně nepříjemné a pokud mira mluvi o "kritických" chybách, tahle k nim skoro taky patří, neboť zjištění hesla někoho cizího (byť náhodně, nepravidelně a občas) je jedna ze zásadních bezpečnostních chyb.
no ten chat by byl dobrý.....

a možná bych se dal i placený hosting ale pak by se to stěří mohlo jmenovat webzdarma ,
tecko, pokud vim slo o nejaky problem v reg. nikoliv zjistovani cizich hesel - snad me nechces chytat za slovo, ale tak jak jsi to napsal to vypada, jako by slo o ohrozeni bezpecnosti existujicich uctu

je to pravda, ze se tohle vyskytlo - vubec netusim jka casto a nevim jestli to je jeste aktualni
na to reseni urcite dojde, ale pozdeji (pri znacnem predelavani celeho webu) by to bylo jednodussi nez to tam hledat ted
> nevim jestli to je jeste aktualni

v pondělí mi přišel účet asgardi.wz.cz :-)
Miro, nechtel bys tu udelat galerii nejzhavejsich divek sveta (oblecenych, ne moc) ;))))))))))))))))))))
Myslím, že by bylo fajn dát na výběr z více formátů reklamy (ne jenom full banner)
Nevím, jestli sem patří i tohle, ale nešlo by nasadit na mailove schranky spamassassin + bayes filter? Bohužel jsem na stránkách uvedl mailovou adresu na webmastera a už se spam jen hrne...
jo, to bude
mno .. co dát i jinej vzhled wz ? ne ze by tenhle nebyl spatnej ale zmena je zmena .. :-)
Díky, to je dobrá zpráva... :-)
jo, to bude
Míro,
ne, že bych chtěl do toho, jak to je tady udělaný nějak vnášet příliš diskusi, ale:

A) IRC nebo chat (už to tu někde zaznělo)
B) Pro uživ hesla, jména, atd.. použít PostgreSQL. Třeba to bude stabilnější. Alespoň tedy ta hlavní část WZ.

jsou to čistě návrhy. Co s tím provedeš, to je na tobě....

A ještě jedna perla závěrem: Mnozí lidé by jidtě přivítali POP3S server. Omluv mou náročnost, ale myslím si, že nakonfigurovat ho, to by zase neměl bejt tak velkej problém... Nějakej vpopmail+stunnel+qmail.... Akorát nevím, zda ti to zvládne HW, a jestli to bude zrovna ideální řešení...
> zda ti to zvládne HW
řekl bych, že tohle bude problém č. 1