Nemůžu se dostat do správy souborů

Prosím o pomoc. Nemůžu se dostat do přístupu pro vložení svých www. Když kliknu na administraci a poté správu souborů, abych si mohl nahrát svoje www tak to po chvíli napíše - časový limit vypršel. Používám firefox, ale nejde to i v exploreru. Děkuji
mě to taky nefunguje, ani se nemůžu dostat na svý stránky. Asi má server nějakej výpadek, protože se mi neotvírá nic, co je na wz...
No mě to sice nenapíše, že časový limit vypršel, ale:

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=25437&t=25437
mě to píše , že nebyla nalezena žádná data
mě to taky nejde.dám zu souborů a napíše se mi, že stránku nelze zobrazit. please help!
Mám stejný problém. Na moje dvě skautské stránky semi vůbec nejde dostat ani přes ftp, ani jinak. Přičemž na moje osobní stránky to jde. Nechápu...
Záleží, jakou máš doménu. FTP nepůjde IMHO teď vůbec a zobrazení stránek krom domény .wz.cz půjdou všechny.
mne to taky nejde ;(
Mam podobnej problem, jenze me nejdriv napsali ze mam nejakou neopravnenou reklamu nebo co-vubec sem to nepochopil a ze mam smazat jakejsi soubor do dvou tydnu jenze kdyz se nemuzu dostat do spravce souboru tak jak to mam udelat?
UZ MI TO JEDEEEEEEEEE ...
taky mi to nejede...vůbec nevim v čem je chyba....mám domému unas.cz :(((((((((((((
teď se mi tam objevuje tohle, když otevřu správce souborů, je to na bílý stránce a nic víc: /home/web/admin.wz.czuh oh nevíte co s tím?
Správce je malinko zbržděnej, ale tak nějak funguje.
mam uplne stejnej problem
taky se tam nemůžu dostat, píše mi to /home/web/admin.wz.czuh oh
Jsem na tom stejně,mám tam napsané /home/web/admin.wz.czuh oh. Doufám že se to spraví. Je to první problém tohoto typu.
Já se tam teď dostanu v pohodě.
U wz.cz mi to jde, ale u webz.cz ne :-((((((((
Vidím,že v tom nejsem sama.Na osobní stránky v doméně webzdarma.cz se dostanu do adminu,ale na druhé stránky v doméně euweb.cz mi to taky píše /home/web/admin.wz.czuh oh.Pokud byste někdo věděli,co s tím je,nebo co s tím dělat,napište to sem,prosím!
Zkuste ftp - http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp.