Čo sa deje s wz.cz?

Najpopulárnejší freehosting v ČR a SR je nejako pomalý. Čo sa deje? Proste všetko na webe mi načíta rýchlo len stránky hostované na wz.cz načítava strašne pomaly niekedy ani nedokončí načítavanie. Čo sa tam deje? Prečo neinvestujete do toho? Alebo treba u mňa nastaviť nejaký špeciálny thread kód aby to šlo?
musis si uvarit specialni elixir a pak ho vylejt z balkonu, jesli nemas balkon tak si to vylej na nohy.

jinak ted asi stranky na neco.wz.cz nejedou, asi upgrade nebo jim to bouchlo, co ja vim...
<HTML>pristup z telecom.sk je dlouhodobe pomaly, vime o tom, nedokazu ale slibit zlepseni</HTML>
Nemůže za to jen telecom.sk, ani mě se to nenačítá 2× rychleji. Řekl bych, že to bude trochu přetížený - domény .wz.cz
No zkusím to z compu kterí jede přes mikrovlnu... A pak ti napíšu jak to dopadlo...
No zdravím vás. Teď sem se připojil s PC které není řes Telecom ale mikrovlnu ato jede w.cz v pohodě... Takže aby sováci kterí sú přes telecom aby vědeli e mají smůlu.
ahojte.
je mozne zmenit si nazov stranky (www......wz.cz) za iny, bez toho aby som musel zrusit stary ucet a vytvorit novy?
saurus: není to možné - a není nutné dotaz psát do více témat.
Ja mam pripojenie cez T-mobile sk (edge) a idu mi stranky na wz ovela pomalsie.