Prosim o radu

Prosim, kde zjistim kolikmam jeste mista na webu? dik za odpoved
třeba v logu ftp připojení
Sebevražedný postup říká: od 50 MB odečti velikost součtu velikostí jednotlivých souborů a velikost součtu velikostí prázdných složek v Administraci účtu - Správci souborů (listingem jednotlivých adresářů).
Přesným dodržením uvedeného postupu dostaneš dost nepřesné číslo, které však patrně uspokojí tvoji zvědavost (nadlouho). :-) Prosím...
to už je lepší si udělat jednoduchý skript, který to spočítá, ale tak ještě o kapku jednodužší je si to přečíst v tom logu...
dekuju,jedu pres Total commander...hihi asi jsem slepejs , nikde to tam nevidim..Na volnym ci jinde se to ukazuje..a kdo to ma pocitat hihi,ale dik za radu umeju si brejle hihih
Na téhle stránce je to i s obrázkem - http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34.
Vcera jsem zalozila tady stranky, reklamni banery jsem mela na kazde strance a nejednou me nefunguji..Nevim proc..Mam napsano,... zablokovany ucet PROC?! To je snad dobre jednani?Poradi me nekdo co delat prosim Dik
2achjoja8: když nenapíšeš, o který účet se jedná, tak ti ani admin nepomůže.
THALIA... Jsem jim napsala na technickou kontrolu,ale odpoved od nich me dosla

tohle neni u nas

S pozdravem / With regards
Miroslav Tempír - Webzdarma.cz <podpora@webzdarma.cz
Kam se teda obratit? Neni me dvacet a je mi smutno z toho, ze zde neni nikde pomoc..Je to opravdu mutne..Jsou to stranky pro lidi .. ne pro me a myslim si ze pristup je dost velkej denne kolem 60 i vice lidi..Je to smutny...
Píšeš:
>>Vcera jsem zalozila tady stranky
a
>> pristup je dost velkej denne kolem 60 i vice lidi.
to si trochu odporuje ne?

Ale opravdu by mě zajímalo o jaký účet se jedná. A kdy ti to vlastně píše "Účet zablokován"? Při přihlašování na wz.cz? Nebo je to napsáno na těch stránkách?
achjoja8: Asi jsi opravdu ty stránky doslova "založila" = ztratila :-))
Thalia.. Mam stranky na volnym proto jsem napsala, ze je denne kolem 60 i vice lidi..Upovidali me, abych vytahla gifove obrazky a prezentace na net..Poradili mi, ze zde je hodne mista na web..Tak jsem si zalozila zde kdyz jsem vytahla vse co jsem tam chtela mit, tak vecer me volaji, ze to nefunguje..Co me to pise , pri prihlasovani... toto po zadani jmena a hesla: Neexistující nebo zablokovaný účet !
pokud se ke me podivas na stranky jsem stara baba a samouk ve vsem hihih,ale snazila jsem se neco udelat pro lidi a bohuzel ach joo celodenni a nocni prace v haji..Jak pise Lama ..zalozila a skleroticky uchovala dodavam ja,..Moc me to mrzi opravdu,ale proste je to tak..Z podpory jsem dostala dalsi odpoved, ze mam se obratit na podporu volny.. Ty s tim nemaji nic spolecnyho..Tak nevim co delat bulim tu a jsem z toho spatna..Tady mas odkaz na stranky.. http://www.volny.cz/beruska8/ a pak pochopis, proc jsem z toho tolik spatna pokud bys nejak vedela co delat budu Ti nesmirne vdecna papapa
Je to nějaká šílená kombinace serverů, ale existuje např. stránka http://beruska8.webzdarma.cz/vstup/vstup.php s odkazem zpátky na Volny.

Pokud jsi zašantročila heslo a jméno stránek, tak si zaregistruj nové a obsah webu z Volny nakopíruj sem. Neměl by to být problém.
Lama dekuju, uz vim proc dostala jsem tuto odpoved:
zruseno kvuli zneuzivani poskytovaneho prostoru pouze jkao skladiste -
viz odkaz na podminky nize..
Bere se to ruzne sex je tu zrejme prednejsi ten do kose nejde .Nekolik stranek jsem nasla,kde je sex a je to podporovane z tohoto servru... Je me z toho smutno,ale uz to neresim.Dik uz jim neverim.. a vim ze nejsem jedina kdo ma s nima problem..Mela jsem tu delanou knihu, delal mi ji jeden klucina, taky byla zablokovana a nic v ni nebylo pouze hlasovani o peknou fotecku z dovoleny..Tak se s tim netrap a moc dekuju za snahu
Nemáš tak docela pravdu. Pokud jsi dostala zprávu, že používáš wz jako skladiště souborů - je to porušení podmínek z tvé strany - o obsah až tak moc nejde.
Prostě jsi na soubory na webzdarma odkazovala odjinud - a wz jsi použila opravdu jen jako sklad. Jestli je obsah sex nebo něco jiného - to nehraje roli. Někdy je dobré si přečíst "podmínky" webzdarma.
lama,jak odkazovala odjinud..Jsem samouka ucim se jen z knizek a nemam nikoho,kdo by me radil..co kde chytnu ohledne stranek zkousim..Pokud dobre rozumim odjinud, tak myslis ze jsem nekde neco nasla a dala na stranky? Nene ..to jsou moje vlastni blbosti, joo obrazky jsou z ruznych stranek,ale ty tu maji skoro vsichni.O tom , ze je to ve smetisti jsem se dovedela teprve vcera, kdyz uz jste me tu pomahali..Jinak jsem to nevedela..Podminky jsou prvni , ktere jsem opravdu cetla , jinak je nectu se priznam, ale me nenapadlo, ze pokud v ppsce je zvuk ve wavu,ze to je zle..Ale uz se na to vykasli,je me to jedno.jen jsem chtela udelat vice lidem radost a vice detem..Noo neda se nic delat..Kdyz jsem udelala prvni ppsku Nasi vlasti tak to bylo na truc klukovi z cudziny..Dosel mi pak od nej mailik, ze si vzpomina na domov a bylo mu smutno..Je plno lidi za hranicema a treba se sem nedostanou a ver ze jich je tam mooc..Chodeji me od nich mailici, neznam je, nikdy jsem s nima nepsala a kazdej chce ,fotej, hledaj jen at jim udelam ppsku jejich rodiste..Jsou lidi , kteri je preposilaji dal a dal a nikdo neznal nasi vlast , divej se na vysoke domy co tu mame, ze se v nich bydli..U nich jsou to jen ve vysokych domech pracovist..Noo ale dost nemohu se jeste z toho vzpamatovat..Koukni se u me na strankach do knihy a to Ti take rekne vic..Snazim se jen pro lidi, kolikrat jedu cele noci a spim jen treba hodinku..Mam radost, kdyz se to lidem libi a mohu jim tim dat tez nejakou radost..Mej se pekne pa
Odkazovat odjinud znamená, že máš např. web na www.volny.cz a odkazuješ např. na fotku nebo něco jiného na Webzdarma bez toho, že bys tam měla konkrétní stránku (mj. otázka reklamy) - to znamená, že neodkazuješ na stránky, ale jen "do skladu". Trošku více prostuduj tuhle problematiku - ono se dá udělat všelicos. A nic nebrání tomu, aby sis stránky nahrála znovu (patřičně upravené).
Lama...nene to ne Mela jsem to v pocitaci, kdyz jsem ji udelala a z disku jsem to davala Vis, ze tam jsou ty stranky a je to videt a presne tak stejne jsem tohle delala..Byli videt jeden den teda necely a pak to tam nebylo.Pokud mam ppsku v pocitaci na disku a vlozim ji na stranku z disku a nahraju ji sakra neumim to vysvetlit nahraju ji na web tak se musi zobrazit a nedam ji do skladu. Sice rada si o tom prectu pokud me das nekde odkaz..Noo ale myslim si, ze je to velkej soubor bylo jich tam dost pokud kouknes na moje stranky jsou tam uz vytazene.. Spise si myslim, ze jim vadil velkej soubor, pak zvuk kterej sice neni v mp3,ale ve wavu a jeste k tomu mono..Sem na stranky se stejne uz nedostanu..Ucim se to chvilku, do stranek me naverbovala parta..Ale me bavi si kreslit svoje vobrazky, proste si delam svoji grafiku..I kdyz stranky, jsem se nejak do toho zamilovala,ale ted po tom uz se me tento web nelibi..Nikdo na nej nepeje dobre ody,,Ale ja to brala, ze je tu velkej prostor..Jelikoz jsem pomalu rok na neschopence tak neni moznost si zaplatit nejakej web a ver , pro ty lidi co mam ,bych to moc rada udelala..spim jen hodinu denne jen aby to tam meli..behem mesice jsem na web vytahla 25 tisic gifovejch obrazku a ver ze si myslim ze pres to, ze nikde stranky nejsou nahlasene je tam 1107 pristupu a to pocitadlo je tam necely mesic..A hlavne je to tahne Ty lidi na ty ppsky.Kdyz jsem tu mela prvne knihu, kterou me delal kluk v php a sam ji vytahl na web i on me zaridil zde adresu,no proste me to cele udelal najednou to vypadlo a presne to psalo jako ted..Tak ze je to divny a ver je to kluk asi 19 letej, ze se v tom vyznaa dela neco pro weby..Nevim co ..Budu moc rada kdyz me napismenkujes nejakej odkaz na to co si mam procist a posles me to na muj mail zde prilozen achjoja8@volny.cz budu opravdu moc rada..Ver na to ze jsem uz dost stara baba se rada ucim,ale tento web uz ne..Uz sem ani nepis, ted jdu zase projet pocitac a tim se me smaze tahle otresna adresa a uz ho nechci ani videt..Jiny a pekny jednani maji na volnym a i na atlase,ale tady .. skoda slov..pokud prectes si lidi co pismenkujou vedle ve foru tak zjistis, ze urcite nepisi nazmar,,pokud budu provozovatelem neceho takoveho a budu nutit ,aby byla reklama tak si to zaridim tak aby i laik pochopil a kliknul a reklamu tam mel..Nemam rada polotovary a bohuzel zde polotovary jsou..Tak pokud budes tak hodnej napismenkuj me kam se obratit, rada se priucim ale zde jsem naposled.Jak sem vlezu tak bulim a myslim si, ze to na stary kolena nepotrebuju.Moc Ti dekuju za velkou snahu a pomoc..Mej se pekne
... a nahoře to začínalo takovým nevinným dotazem :-))
<HTML>achjoja8: popis svuj problem jednou strucnou vetou prosim, ktera se da precist a uvidime co se da delat.</HTML>
Lama , ano ale nevis jak to boli koukni se na " nelegalni odkaz od cacheho..Ten tam ma mp3 na strankach najakej kluk a jde to ja jen ppsky s hudbou a nejde to to se bavime kolem dokola nema to cenu a ja nemam tolik casu
Richard.. jednou vetou to nejde
1.) veta
Vcera jsem zalozila tady stranky, reklamni banery jsem mela na kazde strance a nejednou me nefunguji..Nevim proc..Mam napsano,... zablokovany ucet PROC?!
2.) odpoved ze servru..podpory....
zruseno kvuli zneuzivani poskytovaneho prostoru pouze jkao skladiste -
viz odkaz na podminky nize
3.)
mela jsem tam ppsky s hudbou..
tak 4 vety
2achjoja8: napsala jsi tady spousty textů, ale nějak jsem se nedočetla, které stránky ti byly vlastně zrušeny. Pokud jde o http://beruska8.webzdarma.cz, tak ty stránky fungují (např. http://beruska8.webzdarma.cz/leden2005/leden2005.htm), ale dlouho nebudou, protože jsem tam neviděla nikde reklamu. A chtělo by to tam nahodit aspoň nějakej index, takhle to vypadá taky skoro jako skladiště, když to nemá aspoň nějakou úvodní stránku.

A co se týče těch zrušených stránek, pokud jsi tam měla opravdu JEN ppsky s hudbou, tak to sloužilo jen jako skladiště a porušovala jsi podmínky wz, i když obsah byl legální.
<HTML>V tom pripade neni co resit, v pravidlech je to dano jasne.
V pripade uskladneni svych souboru doporucuji jiny hosting</HTML>
Thalia...Joo asi proto, ze jsem je predelavala a zapomnela jsem na to to beru, ale jinde je mp3 resi to tu a jde to..Tak kdyby me je vratili tak to sundam a pouziju na vobrazky,ale neda se tam dostat