Nejsem v katalogu....:-(

Nastavila jsem si, že budu v katalogu, ale po prohledání jsem se tam nenašla. Kde je chyba?
ja taky ne..........
<HTML>Mate oba pravdu skutecne tam vase weby nevidim.
Mozna to bude tim, ze nevim o jake ucty jde</HTML>
Richard: Absolutní nedostatek fantazie ! :-))
<HTML>Lama: nemas tak docela pravdu...
Oba dva jsem po 5ti minutach uhodl.
prvni je: 60dcf1194ed31b9ec1ed6ca83cffde43.vyrobce.cz
a druhy: 5f6441945d3ce4b1772fa3668d781525.euweb.cz

pak kdo tu nema fantazii ;)</HTML>
Richard: no - vymýšlíš si pěkně... :-) Akorát nevím proč, když jsi u zdroje :-)
Potreboval jsem neco zmenit v katalogu a neslo to. Tak jsem v administraci v zařazení do katalogu odskrtnul (zrusil zaskrtnuti) zobrazovat a smazalo se vsechno.
Potom jsem se pokusil nekolikrat vlozit nove udaje a zaradit se zpet do katalogu, ale nic se neuklada a volba zarazeni do katalogu neni zaskrtnuta at se snazim, jak se snazim.
Poradite nekdo?
http://www.novy-zeland.wz.cz

Mám totožný problém, několikrát jsem se pokoušel zaregistrovat, vždy neúspěšně. Mohl by mi to někdo vysvětlit?
Děkuji
Mám také tento problém. Po zadání katalogových údajů v administraci se načte jen vrchní část stránky (logo wz a odkazy) - žádné potvrzení o změně údajů.
Mně se objeví potvrzení o změně údajů, ale v katalogu svoji stránku taky nenajdu. :-((
Jo jo. Takhle mi to taky chvilku delalo, ale ted uz je to zas tak jak pred tim - nejde to tam vubec ulozit. :-((
Bohužel po změně(upřesnění v katalogu podkategorie) tam vůbec nejsem. Dokonce ani vyhledání podle přesné adresy webu mně nenajde. Předpokládám, že jde spíše o problém na straně wz.cz. Díky Michal. www:kuchyne.kvalitne.cz