VELKY problem - nelze se pripojit na FTP, www nefunguji

Zdravim, mam opravdu velky problem...
http://cimrmanband.wz.cz - www nefunguji, soubor pry nenalezen...
nedokazi se pripojit pres FTP, nedokazi se dokonce ani PRIHLASIT na webzdarma - hlasi Chybny nebo zablokovany ucet.... co mam delat? :(
Jsou tam stale problemy s vkladanim reklamy - to bude asi tim - reklama tam proste na uvodni strance neni, pritom jsem nastavovala, aby tam byla nahore. Tim padem mi kazdou chvili zablokuji stranky s tim, ze nemam reklamu - ale ja uz NEVIM co s tim, protoze ona se tam proste nevlozi. Tak ted nemuzu nic a potrebuju rychlou pomoc :((((( Dekuju moc a preju hezkej den
Rychlá pomoc se nekoná - smutná zpráva asi bude, že účet pravděpodobně byl zrušen. Zkus si jej znovu zaregistrovat.

Problémy s vkládáním - a hlavně se zobrazováním reklamy jsou na denním (i nočním) pořádku. To, že se nastaví zobrazování nahoře nebo dole nestačí - reklama se musí zobrazovat "doopravdy". Pravděpodobně jsi prošvihla lhůtu a účet byl zrušen. Zkoušel jsem i nalezené odkazy na tvoje stránky odjinud - žádná z tvých stránek neexistuje.

Zkoušel jsem, jestli je volná tato doména - ANO JE - takže si ji zaregistruj znovu.