wz mě nechce

nepošle mi potvrzující e-mail. už asi 6x a nejen dnes. Co s tím dělat mám?
Ty pořebuješ nějaký potvrzovací mail, že tě wz nechce? :-)))))))
URGUJ TO U OMBUDSMANA!
6krát neposlaný mail? Jak to vypadá? Asi jako když na úplně prázdném náměstí chybí šest zaparkovaných aut, je to tak?
Díky za rady... asi jsem v tomhle směru blbej já, ale to neznamená, že ze mě musíte dělta ještě věršího ;o). Prostě Když dělám registraci, dostanu se k bodu, kde zadám svojí elektronickou adresu a měla by mi přijít zpráva, s linkem na potvrzení registrace, ale ta mi nepřijde. 6x jsem se pokoušel registrovat, asi je to těžké pochopit... takže ještě jednou díky za podporu.
4. krok
Na Vaši adresu byla právě odeslána žádost o potvrzení. Zkontrolujte prosím e-mailovou schránku, naleznete tam instrukce, jak pokračovat v registraci.
Pozor: žádost je nutné potvrdit během 3 hodin od tohoto okamžiku, poté bude nutné zahájit registraci znovu od prvního kroku.

takže posedmý :)
Jen by mě zajímalo, jakou doménu jsi registroval - doufám, že ne aktualne.cz

Další otázka je, jestli ti ty maily nelikviduje například spam filtr.
Zkoušel jsem povícero domén. Aktualne.cz ale ne. Asi se holt zaregistruju jinde, no....
mimochodem... registruješ se do těch tři hodin po registraci? :-)
Nepochopen :)... já se nemám jak zaregistrovat, protože mi do těch tří hodin nepříjde od WZ mail s adresou pro tu registraci...
tak si založ novej mail a pošli si to na novej mail. Třeba to půjde
nebo jinak, řekni mi tvůj e-mail a ostatní údaje a já to zkusim odtud odeslat a to už by tě mělo přijít údaje.
oki, zkusim jinej mail.
Nebo lepší hosting třeba www.ic.cz ve všech ohledech je lepší.
radim93: no ic.cz rozhodne lepsi neni, je to @!#$
<HTML>Honza: nevidim duvod proc by to ze serveru nemelo odejit - na druhou stranu ve vasi schrance to velmi jednoduse muze byt filtrovane a pada to treba nekam do spamu</HTML>