Porušuje application/xhtml+xml pravidla WZ?

Mám na WZ stránku, její doctype je XHTML 1.0 Strict,na stránce je reklamní banner, který byl vygenerován za použití značky <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->. Využívám radu z faq.webzdarma.cz (http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?59) na jejímž základě jsem z
kódu reklamy odstranil odkaz na levou část banneru (inspirován vyjádřením moderátora fóra
(http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=25488&t=25488).
Protože je stránka napsaná v XHTML odesílám v její hlavičce
Content-Type: application/xhtml+xml. V prohlížečích Opera 8.50 a FireFox 1.0.7 se reklamní banner na obrazovce nezobrazuje.Po odstranění levé části reklamy se na stránce nezobrazuje nic - tedy žádný reklamní banner.Je to proto,že parsery prohlížečů, které akceptují application/xhtml+xml, nepodporují ve skriptech, v souladu se specifikací DTD, použití document.write. Alepoň tak jsem to nalezl na internetu, včetně zmínky, že místo document.write má být použito document.createElementNS. Při znovunačtení stránky se v sekci info zvýší počítadlo zobrazených bannerů o 1.Reklama se tedy započítává.

Porušuji pravidla zobrazování reklamy na WZ?
Kdyby to fungovalo tak, jak popisuješ a chytil se toho větší počet uživatelů, tak by webzdarma přišel na buben.

Nicméně je to asi proti podmínkám wz, protože tam se píše o zobrazování banneru v tom smyslu, že se musí "zobrazovat".
I když neuvádějí, že ve všech prohlížečích. :-)
a myslíš, že to takhle jinde nefunguje?
No možná jednotlivci - ale není problém, aby si například tohle téma přečetl Richard (moderátor).
Server má profit ze zobrazované reklamy - nějaká ukrytá mu peníze nepřinese - takže udělá vše pro "nápravu" :-)
lama:myslím, že když se počítadlo zvětšilo o 1 v mém infu, tak se zvýšilo i podkladech pro výplatní listinu Wz
Webzdarma mimo jiné podporuje jakési PHP. A že by byl problém převést zdroják reklamy na stranu PHP a generovat čistý výstup, to si rozhodně nemyslím.
Jinak WZ je placeno z klikaných reklam, mám ten dojem. Čili když se nezobrazí, tak prostě není žádná šance na kliknutí.
Nípal: podle www.webzdarma.cz/reklama.html za klik i zobrazení. Jinak s application/xhtml+xml žádný problém nemám.Když to majoritní prohlížeč nepodporuje a ostatní mají se skriptem na WZ problém tak posílám text/html a myslím, že o nic nepřicházím.
<HTML>Ze se ti reklama realne nezobrazuje je poruseni podminek.
Jinak mas pravdu reklama se skutecne nezobrazi.
Proto bych ti doporucoval prozatim parser nezapinat a odesilat jako text/html.
Uz jsem o tom Mirovi rekl a myslim ze v brzke dobe to snad opravi, dam pak sem do tohoto threadu vedet.</HTML>
Richard: dík za zpravu, já to tak dělám, tenhle příspěvek je jen reakce na CrazyRanch