Chyba v otevření mailu...

Dobrý den,

bohužel mi nejde otevřít jeden mail, pouze se zobrazí hlášení

"Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /home/web/wz.cz/mail/inc/classes/message.php on line 317"

Nevíte někdo, prosím, o co se jedná a jakým způsobem by bylo možné zprávu zobrazit? Jedn áse o celke mdůležitou zprávu a ztráta jejího obsahu by pro mě byla i velkou finanční ztrátou (je to mail od obchodního partnera).

Předem děkuji!
S fatal error je podobně jako s femme fatale problém, že jsou osudové a v případě, že nemáme v jejich vzniku přístup tak s tím nic neuděláme.

Jediný, kdo by s tím mohl něco udělat je administrator serveru - možná se ozve na podpora@webzdarma.cz

Jako zoufalý pokus bych se možná zkusil zprávu přeposlat do nějaké jiné mailové schránky - moc ten mail tu neznám a myslím si, že to ani nejde. Možná by pomohlo pokusit se zprávu překopírovat do jiné složky nebo ji smazat - tedy přesunout do koše - jestli ovšem něco bude fungovat je ve hvězdách.

PS
možná nejlepší rada je požádat obchodního partnera o druhý pokus, samozřejmě do nějaké jiné e-mailové schránky
Děkuji za radu, ale bohužel kopírování či přeposlání mailu není možné (přeposlání lze až po otevření mailu) a kopírování mi nefunguje. Jinak bych obchodního partnera samozřejmě kontaktoval, ale musel bych vědět který mi píše - bohužel mám více obchodních partnerů, a nejde mi ani zjistit který to psal, takže jsem skutečně již bezradný...