amater

Ahoj...Založil jsem si wz.cz pod kategorií osobní stránky a používal pro zveřejňonání fotek a hudby na hudebním profilu.Po krátké době učet zrušen a všechny odkazy fuč.Žádný email..!Stalo se mi to už poněkolikáté....Pročetl jsem teda zodpovědněji podmínky a myslím si,že problém bude v dodržování zobrazení reklamy...Používám web zdarma zatím jen jako skladište svých souborů,moc dobře všemu nerozumím.Co přesně zadat do "Relativní cesta k hlavnímu rámci/souboru"...? Nebo je problém jinde?Můzete mi prosím poradit jak udžet učet v provozu...Předem dík! ewhoz
nepoužívat WZ jako skladiště souborů
hmm super! a jak s tím naložit? vytvořím si adresář (složku "index html") a co s tou reklamou?
"Pročetl jsem teda zodpovědněji podmínky " - pročti je ještě jednou - hlavně to, co odklikáváš při registraci:

Je zakázáno:
* publikovat jakýkoliv obsah, který je v rozporu se zákony ČR a mezinárodním právem, podporující rasovou či jinou nesnášenlivost, diskriminační, porušující autorská práva nebo poškozující dobré jméno provozovatele služby. Jedná se zejména o warez, erotický obsah a nelegální MP3.
* využívat poskytnutý prostor jako úložiště pro soubory, zejména pokud k nim nevede odkaz ze stránek a odkazovat se na ně z jiného serveru
* spojováním více virtuálních webů obcházet nastavený limit velikosti poskytovaného prostoru
* rozesílat nevyžádanou poštu, tzv. spam
* provádět na serveru zátěžové testy nebo spouštět skripty, které by mohly způsobit zpomalení či znepřístupnění některých služeb serveru

Web, který nebude vykazovat déle jak měsíc žádný přístup (jedná se přístup na stránky, nikoliv FTP přístup nebo aktualizaci), může být smazán.

Pokud tvoje soubory splňují výše uvedené tak je potřeba na web umístit webovou prezentaci = stránky, jejichž součástí budou ty tvoje soubory, prostě tam musí být také nějaké ty soubory s příponou html

Velmi by mě zajímalo jak jsi přišel na tohle:
vytvořím si adresář (složku "index html")
ono totiž čas od času někdo vytvoří adresář index.html a dá tak vzniknout neřešitelnému problému pro ty, kdo nevidí co je na webu - tedy pro ty, kteří by na foru třeba rádi poradili - přece se tam jasně píše, že chybí soubor index...
složku "index html" je hovadina,na to jsem přišel....
mám v tom zatím trochu hokej,ale dík....
Jde používat wz.cz jako osobní stránky,které v podstatě nikdo neuvidí a já budu mít možnost přístup ke svým souborům?
to jestli je někdo uvidí nebo neuvidí není asi podstatné, důležité je aby se na stránkách zobrazovala reklama - snad stačí jedno zobrazení za měsíc, no a pak musíš dodržet podnímky, že obsah nebude nelegální - on asi nikdo nebude zkoumat jestli to ještě někdo vidí nebo ne - prostě pokud admin usoudí, že web je skladiště souborů nebo je ještě obsah souborů nelegální tak to smaže - a to asi záleží jen na něm - my tu o jeho pohnutkách můžeme jen spekulovat