Sorry, no mailbox here by that name.

Hi. This is the qmail-send program at siva.anoweb.cz.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<info@cestovka1a1.unas.cz>:
Sorry, no mailbox here by that name. (#5.1.1)

--- Below this line is a copy of the message.

přesto je vše správně nastaveno. Mám zde i jiné stránky, které bez problému jedou, včetně mailů. Všechny i tuhle mám nastavené stejně. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?
Ve webovým rozhraní se do schránky normálně dostaneš, tj. už je aktivovaná?
jj, už delší dobu
přeci jde použít takhle ten mail. I písmenka tam snad mám dobře info@cestovka1a1.unas.cz
Jj adresa je dobře, zkusím něco poslat.
díky
Tak odesláno 8:22, zatím mi zpátky nic nepřišlo. Teď musím pryč, ale jak to půjde, tak schránku zase zkontroluju.
me to prislo treba do minuty, ale na mail mi taky nic neprislo
takze mi stejne nic necodi s tále to vrací stejnou hlášku
Jo, taky se mi to vrátil, s tou hláškou, kterou uvádíš na začátku. Zkusila jsem to poslat i na admin@..., ale asi taky nic.
Imho pokud máš schránku aktivovanou, tedy se do ní přes rozhraní dostaneš, mělo by to fungovat. No snad se na to koukne admin a dá ti odpověď.
měl jsem nastavené, aby mi to přeposílalo poštu na jiný mail. Teď když jsem nastavil aktivní schránku, tak mi to nezobrazi, protože chybí udajně index.htm. Tak tomu nerozumím už vůbec. Ty stránky samozřejmě jedou
mám taky mail s přesměrováním jinam a v poslední době s ním mám taky problém. Zřejmě jsem měl plnou schránku, teď už jsem ji ale vyprázdnil, takže ji mám plnou jen z 1,73kb a stejně mi, když jsem si tam pokusně poslal e-mail, přišlo

<admin@doprava.unas.cz>:
Mail quota exceeded.
jenomze tohle je uplne prazdny, nebo by aspon melo byt. Ale ja se nedostanu ani do admin rozhrani mailu
Zřízení e-mailové schránky může trvat na webzdarma až 14 dní - jsem se někde dočetl. Myslím že ve faq.webzdarma.cz
Takže asi nezbude, než počkat.
Zkusil jsem takovou fintu. Kdyz mam vsechno OK na webu. Tak jak to vyzaduji pravidla wz.cz a zalozim emailovou schranku, poslu si do ni odjinud zpravu (nehlede na to, jestli je vytvorena, nebo ne) a mam zkusenost, ze se vytvori.
Zkuste a dejte vedet ...
Tohle jsem taky zkoušel, ale nevedlo to k ničemu. (Netýká se Lamastránek)
Michal Lisner: Jenom upozorňuji, že pokud máš zvolenu reklamu dole, musí být na všech stránkách.
Michal Lisner: nevím, proč si mi tedy říkal, že se do schránky přes rozhraní dostaneš, když teď píšeš, že ti to píše hlášku o chybějícím indexu...
Mně sice taky fungovalo, že posláním mejlu se schránka vytvořila, ale pokud to nezafunguje hned napoprvní, tak je imho potřeba počkat a popř. tam zkusit poslat další mejl později.
Thalia: ja měl namysli, že je aktivovaná. Měj jsem nastaveno aktivní s přeposíláním kopií. Mail jsem do ní zkoušel posílat několikrát, stejně to nejde. Ale mám pocit, že ji ještě nemám 14 dní, tak zkusím počkat.
2Michal: Když já za aktivovanou schránku považuju takovou, do které se dostanu přes webový rozhraní. Ale to je jedno... Prostě zkus ještě chvilku počkat a občas tam poslat nějakej ten mejlík, třeba se to chytne ;-)
Právě jsem koukal, že jsem stránky registroval 12.10.2005. Takže ještě tedy zkusím počkat.
Thalia: díky moc za help.