Přesměrování .aktualne.cz -> .xf.cz

Nebylo by možno udělat trochu inteligentnější přesměrování z adres z Aktualne.cz na XF.cz? Doufal jsem, že automaticky se pošle z něco.aktualne.cz HTTP hlavička 301 Moved Permanently -- např. z něco.aktualne.cz/cokoliv/blabla.php na něco.xf.cz/cokoliv/blabla.php; automaticky a přímo.
Současný stav je teď takový, že kromě úvodní stránky jsou všechny ostatní stránky 404 Not Found. Tohle se nebude vyhledávačům líbit.
Snažně prosím, předělejte to. Takhle řádka webů kompletně ztratí vše vytvořené ve vyhledávačích.

Díky
To se webzdarma opravdu moc nepovedlo!
Myslel jsem, že po dobu 12ti měsíců budou fungovat obě domény a ne tokové to hloupé přesměrování. Na mém webu funguje jen skype.aktualne.cz ale adresa skype.altualne.cz/index.php vyhodí 404ku. to je stejné jako by jse vypnuli doménu aktualně úplně a nám napsali, že veškeré úsilí které jste do původních stránek dali je fuč a začněte znova. :-(
v emailu jste psali, ze si bude mozne v administraci zmenit domenu na jinou, zatim tak ale nikde tuto moznost nevidim...
jj presne tak taky si chci domenu zmenit!§
Jako ono je to opravdu nedomyšlený, protože např. já mám uložený link na athosovu úvodní stránku ve formátu ../index.htm, kde samozřejmě žádný přesměrování neni :-/
A obávám se, že nejsem sama...
<HTML>to se 404 uvnitr tech webu byl z me strany puvodne zamer (dokud tam presmerovani bude a na oko bude vse fungovat, puvodni adresy nikdo nezmeni a po tech 12ti mesicich to pro vas bude vetsi problem nez ted), ale dobre, uznavam, ze to nebylo v tehle chvili asi idealni

dal jsem tam redirect i do podstranek (na prislusnou stranky z prislusneho webu), do administrace uctu behem dneska dodelam moznost zaskrnout nezobrazovani te stranky o zmene adresy, moznost pozadat o zmenu adresy uplne a mozna jeste casem logovani refereru)</HTML>
Jo, díky moc. Vyhledávače si do pár (maximálně) týdnů všimnou, že obsah staré domény je jinde, a jestli lidi čtyři sta čtyřka zmate teď nebo za rok, je víceméně jedno (a chyba autorů stránek, že své návštěvníky dostatečně neinformovali).
Ještě jednou díky
Den uplynul a nic o zmene adresy stranek jsem a administraci nenasel.
Takove veci by ale mely byt pripravene jeste nez ke zmene dojde a ne je dodelavat dodatecne! Ted budou stranky z .aktualne.cz treba tyden na .xf.cz a teprve pote bude snad mozne domenu zmenit. Dojde tedy rovnou ke dvema zmenam chvilku po sobe.
Mnohem lepsi by bylo, aby webzdarma nabidl zmenu domeny dopredu a stranky mohli byt z .aktualne.cz presunuty rovnou na jinou domenu!
Dobry den, pokousel jsem se zmenit domenu a nejde mi to, kdyz zadam novy nazev chaloopka.unas.cz a potvrdim, tak se napred nic nestane a kdyz potvrdim podruhy tak mi to napise ze domena je jiz obsazena, ale stejne nefunguje :(
<HTML>musite zvolit presun do nejakeho volneho jmena, to je snad zrejme</HTML>
no a v tom je prave ten problem, kdyz do kolonky napisi chaloupka.unas.cz ta uz je obsazena a system mi to rekne hned, ale chaloopka.unas.cz podle stranek http://chaloopka.unas.cz obsazena zrejme neni no a po prvnim potvrzeni mi to neudela nic jen se stranka obnovy a kolonky zustanou predvyplnene, kdyz to potvrdim jeste jednou, tak se napise, ze uz to je obsazeny, tak to prave nechapu co delam spatne... :(
myslím, že by stačilo přečíst si ty popisky - zejména to, že se změna neprovede okamžitě
... ale jdu se na to ještě podívat a napsat to tam líp
Ok to beru že se neprovede okamžitě, ale nikde jsem tam ani boužel nezahlíd, že moje žádost byla přijata, takže jsem jsem jen trošku zmaten a nevím, jestli něco nedělám blbě :(

Ale ok ještě si počkám... :) a díky za to navýšení :)