Cenzura na foru WZ!

<HTML>Laura: Tak, prispevek 26. 10. 2005 17:59 je presne priklad toho, o jake prispevky by se jednat nemelo! Cos tim lidem rekla uzitecneho?
Co to sem pises a hlavne proc to sem pises nevim a je mi to jedno.
Uz mam dost tvych threadu o trpaslicich a nesmyslnych prispevcich ktere nemaji s rozumnou diskuzi nic spolecneho. Opust forum WZ a jdi radeji na zive. Ocividne nejsi schopna pochopit, cim se ma forum na hostingovem serveru zabyvat.

Nazornou ukazkou cituji thread Laury v diskuzi Mimo téma:
nazev: "Jen od třinácti výš"
text:
"Jelikož už je tu zas, že by psa pochcal, tak malá anketka:
Co jste dělali ve dvanácti?
Tím myslím koníčky, průšvihy, zážitky... Prostě cokoliv zajímavýho :)"

Ten vyraz cos tam pouzila radeji necham bez komentare.
Doufam ze se vidime naposledy.</HTML>
Já nic neoznamovala, pouze jsem se ptala, jestli se ostatním také nenačítají stránky na doméně wz.cz, protože mně přestaly běžet.
Ten, kdo na to odpověděl, aby oznámil výpadek, byl Míra.
Posléze pod to někdo připsal, že mu to taky nefachčí a někdo další, že o tom přemýšlí... a já připsala, že já ne.
Pak to někdo smazal.
To by byla malá rekapitulace.
Jsem v sekci podpora a ptám se, jestli je výpadek, popř. na jak dlouho - to je naprosto normální thread. Ale budiž, jdu. Nashlé...
(Jsem zvědavá, kdy smažete tohle...)
Richard: Thread o trpaslících bylo moje dílo (pokud myslíš "tyhle" trpaslíky, ne Lauřino :-))
A bylo to (a možná ještě je) v "Mimo téma".
Myslím že tady pochodují nervy - snad se to příští týden zlepší po plánovaných úpravách na wz.
tak kdyz je to v diskuzi mimo tema tak mi reknete co si by se tam podle vas melol bevovat ? ja bych tam ty "trpasliky" uvital
<HTML>blaf: pokud mozno veci ktere se nejakym zpusobem tykaji hostingu nebo jsou alespon technicky zamerene. Mimo tema znamena mimo temata jako HTML,PHP,JS,FLASH,SQL,...takze napr: htaccess, mod_*, jine databaze, ASP, treba i to VB ci C#/C/C++, popr. diskuze o apachi atd..</HTML>
Napíšu to ještě jednou ale naposled.
Pokud chtějí uživatelé hostingu Webzdarma.cz diskusní fóra na jiná témata, než jsou ty, která zmínil Richard, jsem Vám k dispozici na

http://sky.nazory.cz .

Pokud příspěvky ve fórech na těchto stránkách nebudou porušovat zákony ČR nebo jakkoliv poškozovat jiné osoby, jsem ochotnej vytvořit fórum na jakékoliv téma.
Stačí mě napsat vzkaz s popisem toho jaké fórum by to mělo být, a já ho vytvořím.

Tím bude problém """"Cenzury na WZ""""" jednou provždy vyřešen.

jan Rippl
2Jan Rippl>imho je to zbytecne. radeji pouziju nejakou znamejsi diskusi, kde nemaj limit db...
2Richard: no uznavam tvou pravdu, ale ne kazdeho to napadne.
jinak jsi vzpominam ze byvala pod touto diskuzi poznamka ("uvidime co se z toho vivine :-)" a pokud vim tak se tam hned od zacatku obevovali nejaci ti "trpaslici" ne kazdej je techicky zamerenej a umi se o techto veceh bavit.

jeste k tomu FAQ bylo by vhodne tyto stranecky nekde zvyditelnit na hlavi strance wz a to poradne :-)