Vzkaz pro admina

V pátek 21.10 jsem vám psal dotaz proč mi byly zablokovány weby http://zww.wz.cz a http://egold.mysteria.cz. Zatím jsem nedostal odpověď.

Prosím o vysvětlení.. Rád bych vše napravil, pokud bych ještě mohl dostat možnost.. Na stránky je odkazováno z mnoha míst a nechci je ztratit..

Prosím napište mi na e-mail - postcd@centrum.cz, nebo sem do fóra..

Děkuji Janoušek
dodávám jen, že jsem psal na podpora@webzdarma.cz
zww smazány nejsou, ale asi brzo budou
egold neexistují
postcd: precti si podminky (konkretne bod 4) a prides na to sam. jestli egold.mysteria.cz bylo obsahove podobny tak se nediv.
Pravidla-bod 4

Je zakázáno:
publikovat jakýkoliv obsah, který je v rozporu se zákony ČR a mezinárodním právem, podporující rasovou či jinou nesnášenlivost, diskriminační, porušující autorská práva nebo poškozující dobré jméno provozovatele služby. Jedná se zejména o warez, erotický obsah a nelegální MP3.
*OK*
využívat poskytnutý prostor jako uložiště pro soubory, zejména pokud k nim nevede odkaz ze stránek a odkazovat se na ně z jiného serveru
využívat poskytnutý prostor pouze jako skladiště rozsáhlých souborů bez návaznosti na související prezentaci *je fakt že jsem tam měl asi 1,5mb uložených dat*
spojováním více virtuálních webů obcházet nastavený limit velikosti poskytovaného prostoru*weby jsem nespojoval*
rozesílat nevyžádanou poštu, tzv. spam
provádět na serveru zátěžové testy nebo spouštět skripty, které by mohly způsobit zpomalení či znepřístupnění některých služeb serveru*ne*

=> žádná pravidla jsem neporušil, jen to že jsem si tam uložil cca 2Mb navíc.

To fx: Co máš konkrétně na mysli?

To Quinix: Možná že to máš uložený v cache prohlížeče..? Mě to nejde, ani administrace. mj. Egold funguje a na stránkách nebylo nic nelegálního

Pro admina: prosím odpověď na postcd@centrum.cz nebo sem.. Děkuji
Jestli jsem něco zvoral, rád to napravím.
bod 4) je zakazano......... Jedná se zejména o warez, erotický obsah a nelegální MP3.

pri pohledu na stranku zww.wz.cz sem mel na mysli tohle
a pri pohledu na cache egold.mysteria.cz (ktery mimochodem nejdou) tak dost pochybuju o legalnosti. mi to pride jako klasicky MLM
FX:
No.. myslim, že warez, erotika ani MP3 to nebylo,
Je pravda, že ty výdělky jsou založený na MLM, ale nevím tedy, jestli je to v ČR nebo na WZ zakázané.. četl jste o tom něco?

Každopádně je pravda, že WZ je asi hlavně pro osobní stránky a ne pro nějaké hromadné výdělkové "záležitosti"..

Zprávu od admina už jsem dostal..