Help

Ahoj, chtěla bych se zeptat, co může způsobovat potíže na mém webu dělaném v Microsoft Publisherovi. Už mě to trápí, že se lidi stěžují, když se tam nemůžou dostat. Potřebovala bych poradit jako sůl. Moc díky. http://www.harrypotter-rad.wz.cz
s největší pravděpodobností je tím problémem to, že jsou ty stránky dělané v Publisheru... Tenhle program na to opravdu není dobrý. Kód je mimo jiné plný zběsilostí, které nemají nic společného s HTML (namátkou [if gte vml 1]><v:shapetype
id="_x0000_t136" coordsize="21600,21600" o:spt="136" adj="10800" path="m@7,l@8,m@5,21600l@6,21600e">) a které si tam bůhvíproč publisher dává. Bohužel díky tomu je tady ten kód tak nepřehledný, že dost pochybuju o tom, že by tady někdo měl sílu v něm hledat případnou chybu, která by potíže mohla způsobovat.

Možná by nebylo od věci vysledovat aspoň, kdo se na stránky "nemůže dostat" a jak se to projevuje. Já je např. ve FireFoxu vidím celkem v pořádku, zdá se mi.
popis presneji problem
dis::: Právě proto, že kód je tak šílený, nikdo v něm nehledá chyby - a tudíž je bezchybný :-))
Co oko nevidí - to srdce nebolí :-)))