404 - nerozumím tomu

Náhodou jsem se dostal k následující situaci: na webu je htm soubor, který je prostřednictvím FTP příspupný, lze jej zkopírovat.Také prostřednictvím webového rozhraní je možné soubor zobrazit i editovat.Při přístupu pomocí prohlížeče se vrátí chybové hlášení 404. Zkopíroval jsem soubor na server s jiným jménem a požadavky na starý soubor přesměrovávám na nový.K tomu to chování došlo při nakopírování nové verze, ta se však majiteli stránek nezdála a tak vrátil původní verzi - od té doby se chová výše popsaným způsobem.Atributy souboru jsou 664 jako u ostatních souborů.Setkal jste se někdo s takovou situaci?
už tomu rozumím. Objevil jsem, že soubor se jmenuje xxxxx+mezera+.+htm a tak není funkční odkaz xxxxx.htm, ale xxxxx .htm. Trapas, zrovna, když se člověk odhodlá zeptat, tak ho to napadne.
Žádnej trapas, makáš. Já už se tu ptal vícekrát a taky jsem na to přišel třeba dřív než mi přišla odpověď. Ale díky té odpovědi vím, že jsem to udělal dobře. Je tu spousta chytrých hlav, kteří vědí o čem mluví. A to mě naučilo hodně.