Pomalé načítání stránek

Mám problém s pomalým načítáním obrazků na mých stránkách. Pokud mám na webu jako pozadí obrázek ve formátu .jpg Trvá nyní načítání stránky i při dobrém připojení přes Chello hodně dlouho. Není nějaký problém?
http://www.jakpsatweb.cz/obrazky-priprava.html
Moja stranka (damankosovci.chytrak.cz) neobsahuje takmer ziadne obrazky a ani nema nejaky narocny obsah. Napriek tomu sa ale casto nacitava ( a niekedy sa vobec nenacita) hrozne dlho (30sek) napriek rychlemu pripojeniu. Tento problem je hlavne na IE. Preco ? Je to kvoli JavaScriptu ktory je vkladany od wz ?
<HTML>za to může nejspíš pomalé spojení mezi wz.cz a telecom.sk</HTML>
Nerekl bych, ze je to mezi wz.cz a telecomem... Mam chello a JAKAKOLI stranka, ktera je na WZ se mi nacita silene pomalu...:( Jak v IE, ve FF i v Opere... :-\... tak nwm:(
Taky si myslím, že to tím propojením nebude. Stránky se načítají pomalu (občas vůbec) a to jak z firmy tak i z domova. Podotýkám, že se nejedná o pomalá připojení...
Podle mě je chybka někde tady na wz, přesunula jsem stránky jinam a načítání je opět v pohodě bez nějakých prodlev.
Jen jsem zkusmo projela stránky známých, co jsou na wz a u všech je načítání poslední dobou zpomalené.