ftp - nelze se přihlásit

Dobrý den,
prosím někoho z administrátorů o odpověď - již podruhé (poprvé bez odpovědi)!
Mám u wz účet (arvven.wz.cz) a nemohu se přihlásit na ftp a nahrát soubory přes Total Commander - jako důvod se mi objevuje chyba
451 Invalid Server Response
přihlašovací jméno, ftp adresu i heslo mám správně, zkoušela jsem jak pasivní tak aktivní režim a nefunguje ani jedno. Přes webové rozhraní se mi skutečně nechce nahrávat všech 380 souborů....
Děkuji za odpověď, pakliže se nějaké dočkám.
já to mám taky tak!

weby chiara.wz.cz ; kojecti.wz.cz ; ani prvoligovi.wz.cz

nejdou pres FTP (commander) ! Heslo je spravne, ale vzdy jak se to nacita (velikost) tak se mi objeví LIST a pak se to jako kdyby sekne, a to už můžu dát jedině storno a pak se mi samozřejmě neukáže nic :-( no a i když to nechám hodně slouho, tak nic....připojením to být nemůže...a dřív to fungovalo bez problémů...

TAKÉ BYCH BYLA VDĚČNÁ ZA ODPOVĚĎ OD WEBMASTERA! NENÍ TO BANALITA!
me se to zase stava u programu TOWeb... podivejte se na muj prispevek "TOWeb vs. webzdarama.cz"...

Diky,
Pisis
Nemohu se přihlásit pomocí ftp. vždy se mi objeví hláška : Spojení nebylo navázáno. Z ostatních počítačů se připojit mohu. Čím to může být? děkuji
Taky se mi nědky stane,že se nemohu přihlásit a často mi to spadne při posílání větších souborů. Proč? Uz mě to vážně rozčiluje... Pomůžete nám páni administrátoři?
Při vkladani souboru mě to vždycky spadne a chce to po mě heslo, když ho tam dam tak mě to tam ukaže nějakou chybu. A to heslo tam davam spravně na 100%.
Total cmd (GPRS): Connect call failed!
ja,ak neobtazujem,tiez by som rad vedel ako mam dostat svoj subor ktory
ma viac ako 2mb na svoj ucet cez ftp-cko, pretoze diskusne forum je asi len
pre otazky na ktore zatial este nedostal nikto odpoved rad by som sa spytal nejakeho admina na ten jednoduchy navod, a prosim pekne
nech odpovie aspon jednemu z pytajucich sa a myslim ze tym odpovie kazdemu pretoze takto vyuzijem tak akurat 50kb
<HTML>> 451 Invalid Server Response

to mi moc nerika, opravdu se pripojujete na port 21? nechcete poslat vase kompletni nastaveni? (krome hesla samozrejme)

> vzdy jak se to nacita (velikost) tak se mi objeví LIST a pak se to jako kdyby sekne

chyba je u vaseho poskytovatele, zkuste zapnout pasivni rezim nebo pozadat poskytovatele o moznost aktivniho ftp spojeni

> vždy se mi objeví hláška : Spojení nebylo navázáno.

to je prilis abstraktni hlaseni, bez dalsich informaci nelze poradne odpovedet

> když ho tam dam tak mě to tam ukaže nějakou chybu

mate tam neco spatne

> rad by som sa spytal nejakeho admina na ten jednoduchy navod, a prosim pekne

budte te dobroty a podivejte se prvni na odkaz "podpora" v menu</HTML>
Dobrý den už podruhé vám sem píšu mam problem s vkládáním souborů na ftp adrese [http://dolnivestonice.wz.cz] přihlasím se a když se to tam všechno vkladá tak mě to vykopne a nebo mě to tam piše že nemam oprávněný přístup. Heslo a jmeno tam mam zadaný dobře tím su si jistej