nezaplatil

udelal sem jednomu kluk web ten mi slibil ze mi posle 350 kc kreditu a neposlal nic jde aby mu ten web byl smazan?
Obávám se, že ne. A navíc, k čemu by to bylo? Jestliže ty stránky už fyzicky má, tak si je může klidně nahrát jinam, i kdyby mu je tady třeba smazali. Takže tohle není řešení.
Spíš ho zkus v klidu přesvědčit, aby ti za stránky přece jen zaplatil. A příště si nech zaplatit před tím, než předáš stránky i se zdrojovým kódem. Například.
ani kdyz tam mam napsane by adams Všechna práva vyhrazena? a take blbinky
S tím asi nic neuděláš. Vítej v realném životě.

P.S. Já bych mu asi pokřivil ciferník.
Ale jednu výhodu to taky má. Příště už nebudeš tak důvěřivej.

P.S. Já bych si na něj počkal před školou a tam bych ho rozstřílel. :-)
problem je v tom ze ja sem od ostravy a on s plzne , ale uz sem to vyresil domena byla regla na muj mail a tak sem si poslal nove heslo on nema web ale ja nemam prachy za cas kery sem u toho stravil
no, podivna cena. Jestli clovek neco umi a chvilku si s tim hral (den), tak je to hrozne malo. Pokud toho clovek tolik neumi a spis se na tom uci, tak to, jako vetsina lidi tady, dela zdarma. Aspon vice mene. Kdyz se jim neco povede, tak jsou na sve dilo patricne hrdi a muzou rict: hele, to jsem delal ja! :-)
Takze, jestli to za neco stalo, tak bud hrdy a muzes mu do vzkazniku napsat, at se nechlubi cizim perim.
btw, co je to za web?