Obrázky

Prosím, má stránky jsou dělané v Microfoft front page, a nastavil jsem si na pozadí stránky obrázky.Na mém pc se obrázky na stránce zobrazí, na jiných už ne, co mám dělat?
file:///D:/install/X%20Files/Dokumenty/Pája/Pozadí/Nisan%20Skyline/Skyline%2003.jpg"
odkazy toho typu - vedou k souborům na tvém disku - musíš nahradit odkazy, které budou fungovat na webu - viz třeba http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?16
uděl jsem to co jste mi poradil, ale pořád to nejde........ Prosím
Abychom se bavili konkrétně:

v soubor index.htm začíná tag body takto:

<body topmargin="30" leftmargin="30" background="file:///D:/install/X%20Files/Dokumenty/Pája/Pozadí/Nisan%20Skyline/Skyline%2003.jpg" bgproperties="fixed"><!--WZ-REKLAMA-1.0IZ-->

linky.htm

<body background="file:///D:/install/X%20Files/Dokumenty/Pája/Pozadí/Games/Gothic%202.JPG" bgproperties="fixed">

porad.htm
<body background="file:///D:/install/X%20Files/Dokumenty/Pája/Pozadí/pacificketornado-1280.jpg" bgproperties="fixed">

dowloady.htm

<body background="file:///D:/install/X%20Files/Dokumenty/Pája/Pozadí/Vojenská%20technika/0017_lwcoh_1024x768.jpg" bgproperties="fixed">


o jakém souboru se budeme bavit?
no. konkrétně o všech, nejde mi nic
na webu, v adresáři, kde je soubor downloady.htm, uděláš adresář pozadi
do něj nakopíruješ obrázek 0017_lw coh_1024x768.jpg

odkaz ve zdrojovém textu:
<body background="file:///D:/install/X%20Files/Dokumenty/Pája/Pozadí/Vojenská%20technika/0017_lw coh_1024x768.jpg" bgproperties="fixed">

přepíšeš na:

<body background="/pozadi/0017_lw coh_1024x768.jpg" bgproperties="fixed">

to je to,co jsi udělal když jsi psal "uděl jsem to co jste mi poradil, ale pořád to nejde.." ?
ano, udělal jsem co jste poradil ale pořád nic, víte, toto je můj první web dělal jsem to ve Front Pagi, s MINIMÁLNÍM použitím tagů(to minimum mi dělal kamarád). tak se nezlobte, že jsem tak natvrdlej.nemůžu za to.
<body background="/pozadi/0017_lw coh_1024x768.jpg" bgproperties="fixed">

jak tak na to teď koukám je mezi w a coh mezera - dostala se tam po překopírování - obrázek mezeru nemá.Na adrese http://gymck2005-2011.wz.cz//obrazky/0017_lwcoh_1024x768.jpg se zobrazí obrázek - takže správně to je:<body background="/pozadi/0017_lwcoh_1024x768.jpg" bgproperties="fixed">