FTP,mail,.htaccess - help please!

Mám pár dotazů:

1) co mám dělat, když mi za týden přišlo (a to je pravda) přesně 1001 mailů, z toho asi 930 spamů (ale jako [spam] jich bylo označeno jenom asi sto), dost mi to zkomplikovalo fifot

2) to FTPéčko nechápu:
lofin: ftp.g3a.wz.cz, heslo: no to vám neřeknu, ale je správné :)
Win98,ME,XP home: IE se sekne, Total Commander: hostitelský PC nebyl nalezen
Win2000Pro,XPPro: IE: server neexistuje, Total Commander má šanci 1:5 že najede. Co s tím je, odpovědi jako "ty jsi debil, to musíš........" neberu ^^ :)

3) jak mám nastavit 301 - moved permanently, potřebuju se stěhovat na gymplácký server, ale nechci přijít o místo v Googlu. Jde to přes .htaccess?
Jo, a ještě taková blbůstka: tohle fórum je z www.phorum.org?
Ad 1)
To je bohuzel normal, zkontroluj, jestli nemas na PC nejakej spyware (ad-aware, atp.)

Ad 2)
Login by mel byt g3a.wz.cz, zkus ip adresu 212.71.128.29

Ad 3)
pomoci PHP:
<?
header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");
header("Location: http://www.jinastranka.tld");
exit;
?>

A toto forum je skutecne puvodem z www.phorum.org, i kdyz hodne predelany..
Díky, ale ani tak to FTPéčko nefunguje, tentokrát má zas cosi s proxy a že je to jenom pro čtení a další kraviny, takže to radši vzdávám :) a budu si aktualizovat míňkrát jenom z XPéčka a 2káčka
Milošo: V tom priapade je chyba na tve strane, konkretne v konfiguraci brany (firewall, proxy), skrz kterou se pripojujes k Internetu...
Jestli se můžu ještě zeptat k tomu FTPču, tak mě to zase dělá to, že se sice přes Windows Commandera či Total Commandera připojim, ale neukáže se mi tam žádnej adresář... Prostě tam je jen prázdno, to fakt nechápu. Nenahlásí mi to žádnou chybu, jinak vše OK...
Jo, prosim kdyžtak odpověď jako pro úplnýho debila, moc tomu totiž nerozumim... Předem DÍK ;-)
LinS.
Juj, klucííí, já jsem dobrej ;-), už mi to fachá!
Ani nevim jak jsem to udělal, prostě jsem tam dal všechno autodetekce a ono to občas tak blbý neni ;-)... Tak se mějte a sorry, že jsem otravoval...
LinS
to je OK, je dobre, kdyz na to clovek prijde sam, tim se totiz vsechno nejlepe nauci
Sojkovec: no jo, jenomže jak si to mám nakonfigurovat, když to za prvý neumím, a za druhý ani nemůžu, protože nemám Inet doma, připojuju se z internetový kavárny :(