Firewall blokule WZ

Muzete mi nekdo rict proc firewall, napr. ISS BlackIce, blokuje veskere weby na WZ? Pokud je zapnuty i na nejnizsi moznou ochranu stranka umistena na tomto serveru se nacita ale nikam to nevede. Pomuze pouze vypnuti ISS. Je problem na me strane nebo nekde jinde. Preci nebudu vypinat zabezpeni sveho pocitace. A navic pokud si jiny uzivatel chce prohlizet zde umisteny web a nemuze se mu nacist (z vise uvedeneho duvodu o kterem ze sveho laickeho pohledu nevi) jak tomu prijdu pak ja jako webmaster? Pochopil bych tento problem u stranek pouzivajici zabezpeceni pro prihlasovani, ale nevim proc tady!
A co kdybys dal adresu tvych stranek at si to muzem skusit? Jinak ja osobne zadny firewal nepouzivam (krom toho co uz je ve winxp SP2) a nemam s nicim nejmensi problem...
"napr. ISS BlackIce, blokuje veskere weby na WZ"
2Rellik: takže adresa je prostě jakýkoli web na wz ;-)
Webzdarma je web jako kazdy jiny. Takze by to standardne nemelo blokovat.
Chyba bude tedy na tve strane, konkretne na strane toho firewallu. Vzhledem k tomu, ze ostatni weby funguji, tak bych se klanel k filtraci IP adres (pripadne i DNS). Nekde v tom programu budes mit nastaveno blokovani adres na wz a to musis zrusit. Tento program neznam, takze ti nepomuzu jak.
Alternativou, kterou bych nechal az na konec, by bylo resetovat nastaveni firewallu. Pripdane odinstalovani a znovu nainstalovani firewallu.
Rellik: ono pouzivat FW,co je ve win je,jako bys nemel zadnej. Jestli nemas, neuvedomujes si riziko, nebo ti nejde o bezpecnost tvych dat, je to tvoje vec.
na mym celeronu nemam zadnej fw ani antivirak a niceho se nebojim 8-) (i kdyby byl pripojenej k netu)
To nie je pravda. Firewall vo WinXP blokuje odchadzajuce osobne udaje ale aj tak treba mat dobry antivir a obcas PC prebehnut antispy programom.