e-mail

Mám aktivovanou poštovní schránku, ale její název začíná "@". Jakým způsobem doplním název před "@"?
Nemusíš doplňovat nic.

Tvoje e-mailová adresa je cokoliv@kuzelky-holysov.wz.cz (např. admin@kuzelky-holysov.wz.cz , info@kuzelky-holysov.wz.cz atd..)
a funguje tady treba ze udelam treba nikilik jimen ale ta domena musi zuctajt stejna a aby ty emaly byly fizicky? treba olga@xxx.wz.cz a lena@xxx.wz.cz ?
Pred @ muzes mit cokoli, ale vsechno se ti posle do spolecneho prostoru (domenoveho kose).
Takze pokud myslis neco v tom smyslu, ze emaily si rozdelis treba mezi rodinou, ci prateli s tim, ze kazdy bude mit vlastni emailovou adresu, tak te musim zklamat. Vsechny emaily jdou do stejneho mista, takze vsichni budou videt emaily ostatnich.
Jedine, co me napada, je, nechat si preposilat veskerou postu z wz na jiny ucet, kde to stahnes do PC pres POP3-a v postovnim klientovi nastavit nejaky filtr(presouvani do slozek) podle adresy prijemce...
V nastavení schránky lze nastavit filtr, takže například názvy zpráv pro olga2xxx.wz.cz budou zobrazovány jako modrý text na bílém pozadí a lena2xxx.wz.cz budou černý text na žlutém pozadí a pod. Filtrů může být nastaveno myslím 100.
Dodatek - docela by mne v souvislosti s tímto zajímalo, proč se v seznamu došlé pošty zobrazuje pouze sloupec od, ale zcela chybí sloupec pro (zvlášť u těch, kteří používají více názvů před @ by to byla užitečná informace). V nastavení pošty jsem tuto volbu nenašell.