spatne vkladana reklama

nastaveno je vkladani reklamy do kazde stranky dolu
na strance http://www.su.webz.cz/index.php jsem dokonce pokusne vytvoril specialni <div><!--WZ-REKLAMA-1.0--></div> aby byla umistena presne tam kde chci a ejhle ono mi to snad za trest vlozi jeste pro jistotu 2x reklmani prouzky uplne nahoru do stranky

jake je reseni?
uz jsem pochopil i pricinu, nejaky myslitel myslel a vklada banner i za kazdy includnuty soubor, takze kdyz si nektere spolecne funkce a staticke promenne includnu do hlavniho scriptu (php) tak tam pro jistotu vlozi dalsi reklamu...

da se to nejak obejit?

nejak jsem na to ani nenasel upozorneni ve FAQ...
Pokud chcete includovat reklamu, musíte nastavit vkládání baneru nahoru a přiložit cestu k souboru (např. reklama.php).
Ten poté includujte buď na první stránku nahoru, nebo na každou dole.
... a znovu nahrát soubory na web
Asi jsi ve faq špatně hledal - http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13.
naopak ja jsem vubec reklamu includovat nechtel
Pri nastaveni vkladani reklami na konec kazde stranky se reklama vkladala i na konec kazdeho includnuteho souboru, takze se na strance objevovala nekolikrat...

z nedostatku casu jsem kapituloval a nastavil jednu reklmau nahore pouze na indexu, cimz se to vyresilo...
hmm tak to jsem opravdu nenasel, kazdopadne diky za tip :-)
mám reklamu na každá stránce nahoře přito jsem si zvolil že jí chci na každý stránce dole a ty reklamy mi požkozujou nadpisi nemáte někdo řešení?
mám reklamu na každý stránce nahoře a přitom jsem si zvoli že to budu mít na každé stránce dole nevíte co s tím?
Daniel: tvje stranka se sklada z divu, ktere jsou absolutne pozicovane. reklama se vlozi spravne na konec kodu (tedy dolu), ale protoze neni pozicovana, zobrazi se nahore.
reseni:
1. nepouzivat absolutni pozicovani
nebo
2. pro reklamu vytvorit zvlastni div, ten absolutne napozicovat, a do neho vlozit komentar pro vkladani reklamy

pripominam, ze po zmene je potreba stranky nahrat znovu na server, aby se reklama znovu vlozila.
Nahrál jsem novou "indexovou" stránku a žádná reklama se mi neobjevuje.
Samozřejmě tam má být (kvůli podmínkám). Přitom na původním běžela. Už jsem po několikáté změnil nastavení v administraci v sekci "vkládání reklamy" pak jsem znovu nahrál "index.htm" a nic. Má to nějaké zpoždění?
Alf: nekdy to muze chvili trvat. zkus do stranky vlozit komentar pro reklamu <!--WZ-REKLAMA-1.0--> nebo <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> a znovu nahrat.
Tonik,
nahrál jsem zdrojový kód ze starší stránky, akorát není vidět "nudle".
Pomoc pls
nahrál jsem na web php-nuke ale nevím jak tam ted vložit reklamu a nerad bych přišel o stránky
zadal jsem na webu <!--WZ-REKLAMA-1.0--> do index.php na konec textu a i do main.php ale porád nic
už dříve jsem to dělal u united-nuke a tam mi to fungovalo sice si už nepamatuji jak jsem to udělal
pls help my
bip.xf.cz
ICQ 226 788 985