wz a mp3

Jak je to na webzdarma s mp3? udelal jsem stranku pro kamarada, ktery je DJ a umistil na tu stranku POUZE jeho vytvory v mp3 delane v LAME Studio 5. Nechápu ovsem, proc mi byla tato stránka smazána... žádná autorská práva jsem neporušil, bylo to na jeho přání, soubor index i reklama správně zobrazeny, jen byla chyba ze stránka byla dělána ve wordu ale to jsem chtěl opravit během chvíle, protože kamarád ji chtěl co nejrychleji, aby si jeho výtvory mohli stahovat další uživatelé (jeho kamarádi) ihned. Byla tam jedna spojitost s MÝM dalším webem, media center, na který jsem umístil odkaz na stránka a na jednotlivé mp3 ke stažení. Bohužel nechápu proč byla stránka smazána. Pokud máte jiné vysvětlení, čekám. Adresa stránky byla www.audiomc.wz.cz
<HTML>webzdarma neslouzi k vymene souboru, na to jsou jine sluzby - treba rapidshare.de atp.</HTML>
Tam jsem to měl právě předtím a uživatelům přišlo příliš zdlouhavé, než se dostali na stáhnutí mp3.
Provozovatel tohoto webu stanovil podmínky a ti, co tady chtějí být je MUSÍ dodržovat:

http://www.webzdarma.cz/podminky.html

Je zakázáno:
využívat poskytnutý prostor jako uložiště pro soubory...

Je plně na rozhodnutí provozovatele, co je a co není překročením pravidel.
Tak v tom případě je mi líto, ale budu si muset vybrat jiný hosting pro jeho stránky. O žádné úložiště se nejedná a obsahově se o ilegální materiál nejedná. Nashledanou
jezisek: soubory musi souviset s existujici prezentaci, musi na ne byt z prezentace odkazovano atd. Nejlepsi je na stranky umistit zminku o autorskych pravech a pokud byly stranky smazany, kontaktovat primo administratory. Musim se zastat adminu. Problem je totiz v tom, ze maj hodne moc prace a docela chapu, ze obcas smazou i neco, co by nemeli. Pri sprave tolika uctu ostatne neni cemu se divit, snaz se to pochopit a nezlob se na ne.Pokud k tomu maji nejaky vaznejsi duvod, resp.maji pocit,ze porusujes cokoliv, urcite ti to reknou. Doporucuju, pokud bys jim psal, byt strucny, vystizny, presny, jinak neodpovi, protoze nebudou mit cas zjistovat vsechny detaily.
tak to je hnus... FU*K OFF ADMINs!
2rozcileny uzivatel: To spis ty bys mel jit do ... . Jestli se ti tu nic nelibi, tak bez jinam a nemusis nadavat na nase milovane adminy. Jsou to taky lide a jsou narozdil od tebe slusni.