<b>přesun serverů 17.4.2004 večer</b>

<HTML>Zítra večer v době cca 21:30 - 22:30 budeme přesouvat část serverů do nové lokality. Tou dobou tedy uvidíte místo svého webu pouze hlášku o probíhajícím přesunu. S tím souvisí i změna IP adres, ale toho si nemusíte všímat (pokud nahodou nepřistupujete k ftp serveru pomocí špatného jména nebo třeba pomocí IP adresy).

díky za pochopení</HTML>
A modernizace nejaka bude? ;-)
Treba si v tom pak udleaj poradke a bude jeste min vypadku ;). Jinak WZ chvalim!
<HTML>tak zmena, bude to od 17:30
omlouvam se :-(

Poisoner: co presne ted vlastne kritizujes?

Sojkovec: zmeny a vylepseni se planuji, ale to s timhle nesouvisi</HTML>
Hm.... uz sem si vsimla :)
Koukám že nefunguje ani mySQL....
P.S. Do hlášky o přesunu serverů bych napsal i kdy to začalo a kdy to zhruba skončí, někdo by to mohl třeba pochopit tak, že WZ prostě nefachá.
<HTML>ono behem toho presunu jde mimojine taky o to, aby vyexpirovaly stare zaznamy z kesi - to uz by melo byt v tuto chvili skoro kompletni - aby to zacalo fungovat pokud mozno hned po zapojeni na nove IP</HTML>
A ja si rikal proc mi nejede E-kniha na mobilu...
Když teď zadám do adresního řádku moji adresu http://vidnavacamp.wz.cz objeví se zpráva, že "Stránku nelze zobrazit". Má to něco společného s dnešními úpravami na webzdarma.cz?
Jo ok, ale ja uz se ted (18:15) nemuzu dostat pres prohlizec na vsechny stranky, např. ...unas.cz; ...wz.cz atd.!?!?!?!?!?
Nevím co to bylo, ale už to funguje i unas.cz
jo neco jako rikal Honza, to bych chtel wedet!
jo taky uz mi to jde... pohoda...
Hele,......nefaká mi moje stránka podporující PHPRS...a kamosovi taky ne...je asi 18:30...a uz to nejde.....jak dlouho to bude ještě trvat?jinak je Wz.cz GoooD serwer8-)
<HTML>thx, opraveno</HTML>
mira: no nekritizuju nic, WZ je goood! ;) to bylo jentak z prdele...:)
Je 20:05 a stale nic? zeme.mysteria.cz mi stale nejede! Nebo je "zavada na trase"?
<HTML>asi je zavada na trase, ja to vidim v poradku

tipnul bych na nejaky vadny dns server, ktery kesuje stare zaznamy i kdyz uz davno expirovali
(TTL jsem snizoval ve ctvrtek)</HTML>
Vsechno jede bezvadne..
Jiri: zkus misto adresy IP 81.31.7.86
Nechytam se: zeme.mysteria.cz mi nejede, jak mam tuto adresu zapsat s IP 81.31.7.86 ?
Diky za radu.
Pri pokusu zadat 81.31.7.86 se mi objevi http://www.webzdarma.cz/notfound.html,
totez pri zadani 81.31.7.86/zeme/, nebo 81.31.7.86/z/zeme/,
ping mi ohlasi, ze to IP je loki.anoweb.cz

Diky za nasmerovani.
Jeste napad, mozna laicky: neslo by na misto hlaseni "Probíhá přesun serverů" dat presmerovani na tu novou IP, nez se to cele vzpamatuje i na tech popletenych DNS serverech? Diky.
<HTML>to dost dobre nejde, z principu
na te IP je vic virtualni webu - nekolik desitek tisic - takze nejde jen zadat IP a ocekavat neco smysluplneho

reseni je jen v restartu toho vadneho dns serveru - toho, co mate ve vasem nastaveni pripojeni k Internetu
muzete to taky zkusit obejit tim, ze zadate nejakou jinou adresu smerujici do toho stejneho prostoru ... treba http://tohle-v-cache-urcite-nebude.zeme.mysteria.cz/</HTML>
<HTML>ale tu hlášku jsem upravil (diky za upozorneni) aby bylo jasne, ze u nas chyba neni

ted tam je:

Presun serveru byl uspesne dokoncen.

Pouzivate starou IP, zrejme kvuli chybe ve vasem DNS serveru.
... a odkaz sem</HTML>