Reklama na WZ

Při registraci jsem se dočetl, že je tu nutné umístění reklami na moje stránky. V článku v podpoře jsem nabyl dojmu, že se to udělá automaticky, na mých stránkách se ale dosud neobjevila. Možná jsem přehlíd nějaký úsek se zdrojovým kódem pro reklamu, hledal jsem, ale nenašel. Reklamu si na web dám ta mě nevadí, ale používám rámce, do jakého si jí můžu dát? Je tedy potřeba ten zdroják? Díky za odpověď, možná jsem jenom blbej a přehlíd jsem to. Martin
Dal jsem si tam tu malou ikonku, ale to asi nestačí:-)
No nevím, ale mne se ta reklama zobrazila. Takže vše je ok. Je umistěna v main.htm

Tomík
Jo uz jsem ji tam dal, prisel jsem na to, pouzivam totiz ramce, takze se automaticky umistila do souboru index.htm, tak jsem jenom zkopiroval zdrojak do main.htm a jede to. Uf. Jen je blbe, ze to malinko kazi vzhled stranek, ale da se to prezit. Martin
To máš dobrý, já reklamu nenávidím a nemůžu ji tam přežít :( (o čemž svědčí i to, že mi někdo (Míra?) už snad desetkrát zablokoval účet a jednou aj smazal :))
Ja se bez reklamy neobejdu ;)
Ja miluju reklamy,popupy...
A hlavne se mi libi 1) Ze modry prouzek "Reklama WEBZDARMA" hezky ladi na moje modre pozadi
2) Ze nekdy reklama (treba na ANOWEB) je taky modra ;)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vas asgardTom007