<b>vypadek</b>

Moc prosim o radu ... z niceho-nic me po otevreni stranek pise prohlizec Sorry, we could not find http://www.restaurace-letni.wz.cz/.....nevite co s tim? diky moc
vypadly stránky s koncovkou wz.cz
aha.... takze to je docasne a u me problem neni? jo a diky moc za odpoved
<HTML>behem 5ti minut to pojede</HTML>
Brzo to snad naskočí . Je to u všech
Mě to nejde ted
ja teda nevia ale 5 minut uz ubehlo a stale to nejde... snad to pujde alespon do pul hodky potrebuju editovat!
Jetse ze jste se ozvali, malem jsem zacal s mazanima dalsimy hloupostmi, dik
<HTML>tak bohuzel ... vydrzte, dela se na tom :(</HTML>
potřebuji aktualizovat, doufám že to naskočí do 13:00 jinak utrpím ztráty návštěvnosti:-(
njn . Se stane , ale lidi čekají :D
Já teda nevím ale stále nic? Nějaký odhad vývoje?
Sakra, ze ja si daval stranky s priponou "wz" :D Je to hodne castej ten vypadek. Zato na jednech strankach co sem kdysi delal, sem dal koncovku "aktualne" a ty jedou porad a mnohem svizneji
Smarja potrebuju pracovat. Tak co bude ?
achjo...honem...
zase stránka s připonou aktuaálně se hůře zapamatuje a lidi to často napíšou blbě a stejně píšou WZ a je to dlouhé :D
Se vsichni NEPO... svet se kvuli tom nezbori...
Myslis?
svět ne ...
Si to upravujte na LOKALE a az to pujde tak to sem nakopirujete... to je tak tezke?
Nechci být vulgární, ale už to trvá nějak dlouho..... Když ty stránky fakt někdo potřebuje, tak zrovna nejdou... Moderátore Míro, makej, makej, potřebuju taky makat ... :)
jj to je fakt , ale já už to mám upravený tak jen čekám
nechte je být . Až to bude tak to bude . Takhle je budem jen zdržovat :D
JJ a navic co byste chteli mate to zadarmo a este si stezujete... Upravuji na tom neco pro nas aby nam to slo lip... si myslite ze to je schvalne? Co by z toho meli... Vdyt sou placeni reklamou... a takhle se jim nezobrazuje takze z toho nic nemaji...
LOL, to je nejlepší říct, že to bude do 5 minut a pak hodinu nic, že jo. Ale když je to zdarma, tak se z toho nezblázněte. :-)