"Rozšířená verze" webzdarma

Na úvodní stránce webzdarma jsem se dočetl, že se připravuje nějaká rozšířená (a placená :-( ) verze webzdarma, rád bych se o tom dozvěděl víc. Co to bude obsahovat? Za kolik to bude? Bude to i s doménou www.něco.cz (.com, .biz, .net....)? A hlavně: Bude si u tý rozšířený verze možnost připlatit za větší mysql databázi?
<HTML>zatim reknu jen tolik, ze

* to neni povinne, cili neni to konec freehostingu (ani soucasnych uzivatelu, ani budoucich), nepripravuje se ani nejake omezovani freehostingu za ucelem prosazeni placene verze
* vetsi mysql - ano
* domena druheho radu - spis ne</HTML>
Mohl bych se jeste zeptat na orientacni dobu spusteni komercni verze, orientacni cenu a hlavne zda bude v nabidce i POP3 pristup k poste. Dekuji
<HTML>v nejblizsi dobe (tj. asi v kvetnu)
(ssl) pop3/imap urcite bude
cena bude nejspis individualni</HTML>
Chapu to dobre - tohle nema byt konkurence placenemu hostingu domen druheho radu u www.anoweb.cz, ale jen rozsireni u hostovanych domen tretiho radu?
Jana: Jo. Jde jen o rozšíření služeb. Ten kdo nechce, nemusí nic dělat. Ten kdo chce, ať si připlatí.

Tomík
<HTML>Jano, chapes to dobre. Asi tezko te dokazem necim prekvapit, ale presto myslim, ze to prinos bude (oboustrany).</HTML>
Zajímalo by mne, jestli v té placené verzi bude také spamasassin a nějaký antivir (aspoň sanitizer) nad schránkou a jestli budou u většího prostoru v databázi i větší limity v počtu dotazů. Reklama mi nevadí, klidně si ji na stránkách nechám i na placené verzi, webzdarma.cz si ji zaslouží. Díky moc za bližší info. Jiří (http://zeme.mysteria.cz/)
Mna by zaujimalo, ci sa mozem niekde dovediet, kolko volneho miesta mi este zostava.
valec: pri loginu na FTP..
Asi se odpovědi nedočkám... :-(
Tak aspoň kde mám projevit ten zájem o rozšířenou verzi?
Mimochodem, posílal jsem mail s dotazem i na technickou podporu a odpověď stále nikde. Škoda, rád bych si rozšířenou variantu zvolil, ale taky bych rád věděl, kolik zaplatím a co za to dostanu. Zmíněný antispam a antivir nad mailovou schránkou mne momentálně zajímá velmi akutně!
Pokud se někdo smiluje a odpoví, tak předem děkuji!
<HTML>2Jiri: Limity na mysql bych rekl ze budou rozhodne mene omezene reklama tam nebude 100% ... Zajem o rozsirenou verzy asi zatim projevovat nemusis projevuj az bude spustena :]]. Jak jiz napsal Mira, zatim se poradne newi co bude nawic a co ne :o). Jista je snad jen tak reklama :))

<B>Fse co jsem napsal tak je z pohledu normalniho usera, protoze ani ja nemam skoro zadne informace :)</B>

Lukasik</HTML>
>> rozsirenou verzy

No no :-))
Mám předběžné zprávy (nejsou 100% potvrzené) :
Antivir, spamasassin --- to se neví, pokud by byli prašulky tak asi ano
Víc nepovím :
1.) nevím, jestli to chce Míra dát vědět všem
2.) nevím, co byste chtěli vědět
Když to bude za prašulky, tak snad prašulky budou, obzvlášť když je spamasassin zadarmo! Ten antivir mne bolí o trošku méně, ale hodil by se taky. Co se reklamy týká, tak to mne bolí opravdu nejméně. Spíš by se hodila možnost hromadného odesílání novinek zaregistrovaným čtenářům, nějak to na webzdarma nemohu rozchodit.
Taky by mě zajímala placená verze, protože už mně nebaví stále obnovovat bez náhrady zrušené stránky. Klidně si něco zaplatím, chápu, že provoz něco stojí. Ale zdá se, že "odpovědi, tý se nedočkám" - jak zpívají Olympic ...
<HTML>Daimon: ze vseho nejvic bych doporucoval precist podminky,
pokud vam nevyhovuji, dejte o tom vedet jinak nez, ze je budete ignorovat, protoze na to neni mozna jina odpoved, nez ze vam to zatrhneme

pokud byste poslal mail s tim, ze ...., muzeme navrhnout nejake reseni</HTML>