Nejak nejde se pripojit k databazi

Ahoj mam web http://hokej06.xf.cz/
Vsechno slo az doted, ale ted se nejde pripojit na databazi, nic sem nemenil, nejde to z niceho nic, druhy web na WZ mi jde (jde se pripojit), zkousel sem myAdmin a to jde ale na FTP se nedostanu. Nevite nekdo co s tim je?

Diky
nejsi sam...
JJ taky me nejde na jednom webu ze 3 ...
výpadek. jako vždy. Co čekáte? Že to adminové schválně vypnuli, aby se pobavili na váš účet?
Dela mi to to same, a pritom to k provozu webu nutne potrebuju. Co s tim je?

Erbureth
Erbureth: co s tim asi tak muze bejt? je to rozbity. Zadnej muj web by si bez databaze ani neskrtnul, jako u spousty lidi.
donny: Doufam jenom, ze to neni prechodem z PHP4 na PHP5, slysel sem, ze to muze delat problemy s MySQL
Přesně teď platí to pravidlo, že když se něco robije (chtěl jsem použít slovo "podělá", tak v tu nejnevhodnější chvíli. Mě to teď štve docela hodně, protože potřebuju udělat celkem dost důležitý aktualizace... Ach jo. Doufám, že to ještě dneska pojede!
no, nevim o zadnem prechodu na PHP5... IMHO by mel prechod na PHP5 mnohem katastrofalnejsi nasledky.
Teď to skoro vypadalo, že to na chvíli pojede. Ale nějak to stejně blbne
kazdopadne ted to vypada, ze je to ok. Jak MySQL, tak FTP.
Nemuzu se podivat na svoji stranku, pise mi to:
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
>Sona a co potrebujes vedet vic? Odpoved na otazku mas pred sebou...

Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php.........