Prosím o pomoc!

Dobry den,

na domene wz.cz sa nachádza stránka na ktorej jej autor zverejnil moje telefónne číslo bez môjho vedomia, chcel by som sa opýtať ako postupovať v takomto prípade!? Mám riešiť problém príslušnými orgánmi alebo mi pomôžete vy?

Dakuejm.
napred bych se zkusil domluvit s autorem te stranky
S autorom sa urcite nedohovorim. Je to moj spsoluzika a neznasame sa. Ja taketo veci nerobim a tak by som chcel aby bola apon ta sekcia kde su moje udaje + kamaratove udaje zrusena :-(
Budeš to muset vyřešit s ním. A nebo to řeš jak ve středověku. Oko za oko, zub za ...... (to asi nebude ale to pravé ořechové)
No ale, presa len ide o porusovanie mojich prav. Nemoze si niekto len tak zverejnit moje cislo, nemohol by autora na to upozornit admin wz.cz alebo nieco take? Ta stranke j v rozpore so zakonom a v pravidlach wz sa mi zda ze som videl ze ak je stranka v rozpore so zakonmi moze byt vymazana (sorry ak sa mylim) :(
no nevim, jestli telefonni cislo patri mezi osobni udaje.

Zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
§ 3 Působnost zákona
(2)
Tento zákon Zákon se vztahuje na veškeré zpracovávání osobních údajů, ať k němu dochází automatizovaně nebo jinými prostředky.
(3)
Tento zákon se nevztahuje na zpracování osobních údajů, které provádí fyzická osoba výlučně pro osobní potřebu.
(4)
Tento zákon se nevztahuje na nahodilé shromažďování osobních údajů, pokud tyto údaje nejsou dále zpracovávány.
Ja si myslim ze ano. Na stranke je napisane aby volali na to cislo a urazali ma!
Tak si dej nohy na stul a nenech se vytocit nejakym blbeckem. V teto situaci by sice mohlo se zdat adekvatni obratit se na spravce hostingu, ale IMHO by se tim stejne nezabyvali (tedy ja na jejich miste bych se tim urcite nezabyval). Nemuzou s tim stejne nic udelat, leda ze by te to opravdu poskozovalo a vsechno bys dolozil. Ale mezi nami, jestli ti nejakej vul zavola a bude te urazet, tak se mu vysmej a nech ho, at vola co nejdyl, protoze tim zbytecne utraci svoje penize, ne tvoje.
Souhlasim s Donnym. Spravce hostingu by s tim stejne nic nenadelal. Muze sice web zrusit, ale lidi co to vytvorili, si jej znovu zalozi a daji tam puvodni obsah a jsme tam kde jsme byli.
Ve tvem pripade jde o souboj mezi tebou a nesnasejicim spoluzakem. A to byste si meli vyridit mezi sebou. Jak? To je na tobe.
Pokud te to dost otravuje a nechces se snim setkat, tak si zmen cislo. Cislo na webu jiz nebude platit a lidi te pak prestanou otravovat. Hlavne nedavej cislo tomu volovi.
Vsak jasné, mne dokonca nikto nevolá (stránka je o prde). Ale ide o princíp :D Ale inac diky.