problém s instalací wordpress

Dobrý den,
potřeboval bych radu, snažím se na webzdarma nainstalovat wordpress, vyplním instalační formulář (název databáze, heslo apod.) jenže k instalaci mě to už nepustí. MySQL mám aktivované, už jsem jednou instaloval phpbb a bylo to bez problémů. Prosil bych o radu.

www.farsouth.wz.cz

chybová hlášení:
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/wz.cz/f/farsouth/wp-includes/wp-db.php on line 357

Fatal error: Call to undefined function: hide_errors() in /3w/wz.cz/f/farsouth/wp-settings.php on line 120
Zkus změnit server DB : mysql.webzdarma.cz , mysql.wz.cz nebo jenom mysql

Může to být i dočasná výpadek databáze
... dočasný výpadek ... :- D
no ten DB_HOST sem zkoušel všechny tři možnosti, ale prý se má nechat nastaven na localhost

požadavky na wordpress jsou:
PHP version 4.2 or greater
MySQL version 3.23.23 or greater

předpokládám že webzdarma.cz to podporuje...

jestli je to tedy dočasný výpadek (instalace nefungovala ani včera), kdy bude provoz obnoven?
no, aby to fungovalo na WZ tak db_host musi bejt mysql.webzdarma.cz (nebo neco podobnyho). s localhostem to nepojede

imho je problem spis v reklame
no a jak se to da vyresit? protoze vypnout asi nejdou ze?
zkousel jsem vymazat ten reklamni prouzek v kodu toho config souboru
hodi hlasku:
Parse error: parse error in /3w/wz.cz/f/farsouth/wp-admin/install.php on line 89

ale reklamy se na strance nezobrazuji...
kecam, sem si zpletl... udela to to same :( sorry nejsem v tomhle moc expert takze...
Ohledně reklamy:

Nastav si v administraci vkládání reklamy do určitého souboru (např. reklama.php). Vymaž všechny soubory a znovu nahraj s spusť instalaci.

Pak musíš přidat (includovad) soubor s reklamou např. do wordpress/wp-content/themes/sablona/foother.php

( <?php include ("reklama.php"); ?> )