Nepovolený přístup

Nahrál jsem stránky jirkart.euweb.cz - index.html v hlavním adresáři(žádná velká písmena či zkomoleniny), dokonce i naznačené místo <!-- REKLAMA .. atd .. V sekci admina Nastavení zadal do kolonky následující relativní adr: jirkart/index.html .... pro jeden banner na vstupním indexu - a stejně to nefunguje! Hlásí Nepovolený atd a oblíbenou výzvu ke kontrole písmenek - všichni to znáte! Proč? Proč to k čertu nefunguje ... Dál to nikoho nepustí ... Ale! Stačí zadat : http://jirkart,euweb.cz/jirkart/index.html ... a funguje to. Leč bez reklamy a pod. a tedy stránky jsou v ohrožení ze smazání ...! Je nějaké vysvětlení a ochotný admin, nebo kdokoliv, poblíž ... Prosím o radu. Dost mi to štve protože netuším proč ...!
No jo, brečíš hezky, ale ten index.html musíš umístit do KOŘENOVÉHO adresáře: http://jirkart.euweb.cz/index.html Ty ho strkáš do podardesáře jirkart, takže to logicky nefunguje.
Ale jestli chápu správně, tak se ti ani do toho jirkart/index.html nevkládá reklama - zkus ten soubor znova nahrát na web. A samozřejmě do správného adresáře (viz. kolega výše)
Nevím jestli jsem to podal správně: původně byl hlavní soubor jirkart, v kterém je celý web s podsložkami atd- s podadresáři různých jmen. V rámci hlavního souboru jirkart je i index.html, jako úvodní stránka, z níž pokračuje web dál ... Tento soubor (jirkart) se nahráním stal ( ...jestli je tady chyba, prosím o opravu) hlavním, kořenovým adresářem, v němž se zmítá i index.html s naznačením místa pro banner. Pak by ho reklamní robot měl snadno objevit ... a hotovo.Jenže nic ... reklama nikde a atd. Napadá mě, zda není chyba v tom, že původní (jirkart) má vlastně stejné jméno s doménou jirkart.euweb.cz Ale to už je asi šílenost.
Jinak: zatracenej index jsem několikrát smazal, znovu nahrál atd ... nicméně nahrával jsem ho stále na stejné místo ...Pak jsem v admin nastavení i vyhodil i zmiňovanou relativní adresu a nechal pouze Nahoře a atd ... Nic. Jestli to je tím kořenem, tak se ... Každopádně velmi děkuji za každou radu i podnět ( už mi kanou slzy téměř neustále)
korenovy adresar ty nevytvaris. pokud jsem pochopil, tak jsi v korenovym adresari vytvoril podadresar jirkart a tam jsi vse nahral. takze proste smaz ten vytvoreny adresar a nahrej to vse do korenovyho.
Teď na to v komandýru zrovna koukám ... na obálčičku Jirkart, která byla vždycky rozbalená - to asi bude safra ono ... Takže jestli dobře rozumím: smazat celý web a nahrát tam znovu vše v jednotlivostech (ne jako celek Jirkart, jak jsem učinil původně) ... Je to tak ...? A díky
Díky všem - byl to safra kořen! Toto tedy vyřízeno! Co je ale divné, že se sice již krásně a správně dá vstoupit na stránky skrze index fungující, leč reklamní banner nikde - Je možné, že instalace trvá tak dlouho ... ? Nebo je zase někde ještě další záludnost ... Zdravím a ještě jedou dík za pomoc ...
zkus jeste chvili pockat. kdyby to nepomohlo, tak ten index znovu nahrej (staci nahrat ten soubor, kam se ma reklama vlozit) a predtim zkontroluj, jak mas nastaveny vkladani reklamy
Vymazal a nahrál jsem index, několikrát znovu atd. a banner nikde ... Protože je to již jiný problém, zapojil jsem se do diskuze na téma reklamy, abych to rozlouskl ... díky Toníkovi (a všem) za pomoc
reklamu uz tam mas. jo a btw "Tonik", omluva se prijima.
Nahrál jsem stránky seznamcd.xf.cz a nezobrazu jí se mi tam žádné odrázky ani odkazy, přitom jsou v podadresáři. nevím co stím... Prosím o radu