FTP max 2 logins

Mam problem.
Mam nestabilni pripojeni k internetu (velmi nestabilni), coz se projevuje napr. tim, ze mi pada ftp pripojeni. U me spadne, server si vsak mysli, ze jsem stale pripojen. Kdyz se toto stane 2x v kratkem casovem useku, neni se jiz mozno na ftp pripojit ("530 You can't be logged more than 2 times!"). Neslo by tady ve webovym rozhrani udelat v administraci odkaz "odpojit od ftp", ktery by zrusil vsechny ftp relace uzivatele?
Diky.
To bych taky potřeboval, protože se mi to stává dost často, že sice jde procházet adresářema, ale nejde nic zkopirovat, pouzivam ftp klienta v Krusaderu (Midnight commander je na tom stejně).

Nevíte, co s tim? Potřeboval bych zálohovat obrázky a nemůžu díky hlášce "You can't be logged more than 2 times"... Podotknu, že při klinknutí storno se občas stane, že se pár souborů zkopíruje, ale pak se zas objeví takhle hláška, co s tim?
<HTML>Tento problém by bylo lepší řešit s poskytovatelem vašeho připojení, koneckonců je to jeho starost.</HTML>
V případě wifi se s tim ani moc dělat nedá. Chtělo by to vyřešit jinak. Mě třeba jdou uploadovat soubory ale downloadnout adresar s fotkama je nemožný...
<HTML>To ale stále nemění podstatu v tom, že vadné je připojení, nikoliv WZ. A jestliže je problém s připojením (i kdyby to bylo morseovkou po telegrafních drátech), pak je jeho řešení pouze v kompetenci toho, kdo se o to připojení stará.

A max. 2 lidé na účtě má asi opodstatnění v ochraně před případnými útoky (paralelní bruteforce hádání hesla apod.).</HTML>
Já nevim cim to je, jen mi to pri downloadu pise tuhle hlasku. Jestli je na vine pripojeni nevim, vse ostatni mimo wz mi funguje, i jiny ftp :-(

Proc teda upload jde a download ne? Ja tomu nerozumim.