Nejde mi administrace

Proc mi nefunguje administrace mich stranek? Nejde FTP ani web-rozhraní.
CO S TÍM?

Dík
Nefunguje a nejde.. trochu široké pojmy, nemyslíš?
dik za radu jirko
Bunny: a čeština a etika ti taky moc nejde koukám..
http://stare.cz/otazky - přečíst a přepsat tuší technickým písmem podle šablonky na pauzovací papír formátu A3.
:D cože? lol
>> Nejde to, nefunguje to. Co s tím?

Promiň, chvíli mi ve Windows nefungoval program Věštírna 2005, který dokáže číst myšlenky uživatelům této diskuze. Když nespecifikuješ problém, není jak pomáhat...

A nebo jinak, mohl jsem napsat:
"Udělej tohle a pak klikni na tamto." To by odpovídalo stylu tvé otázky.

Čili, nemáš zač. Navíc jak se tak koukám na "tón" tvého příspěvku, už nemám ani chuť ti pomáhat.
Zdravím...chtěl bych se zeptat...také vám při editaci souborů vyskočí okénko se zdrojákem tak malé, že je prakticky nemožné něco upravovat? dík
Ani mne nejde, nic upravovat.
Ked dam nahrat subor, hodi mi stranku aby som zadal heslo (zadane je spravne). Tak ho zadam a zase som na uvodnej stranke. Uz nejde ani edit suboru cez spravcu suborov.
Tak používejte FTP
OK 1. Kdyz se prihlasim na WZ a dam administraci tak mi to ukaze ERROR 404 stranka nenalezena

2.Kdyz se pokusim pripojit prez FTP tak mi pripojovani skonci prikazem LIST a dal se to nepripoji

Zkuste mi poradit ted
(SORRY za moji nevlidnost ale nejde mi to uz mesic a DOST me to SE...)
"2.Kdyz se pokusim pripojit prez FTP tak mi pripojovani skonci prikazem LIST a dal se to nepripoji"

Ukaž log. (Výpis svého FTP klienta)
aktivuj si passive mode ;-)
Mě dneska nefunguje celý tento web. Když se snažím přihlásit, tak mi to napíše, že stránku nelze zobrazit. Nevíte někdo, co s tím? :(