smazani cele stranky

Zdravim, nevite nekdo proc mi byla smazana cela stranka? Autorska prava jsem v nicem neporusil (co si sem vedom) a ani neprislo varovani, vubec nic, proste najednou koukam a vsechno je v pr...

Nevite nekdo jak zjistit duvod smazani?
no to nevim, zbylo tam jenom "WTF?"... zkus to nahrat znova a nekde si zmen heslo.
to wtf jsem tam dal ja pred chvilkou :)

posledni pristup je pravdepodobne muj ze skoly. Pravdepodobne muj proto, protoze neukazuje datum a cas pristupu, pouze odkud byl ...
mas namysli posledni pristup, co se vypisuje na ftp?

ftp> o donny.wz.cz
Systém je připojen k blablabla.wz.cz.
220 ftp server ready
Uživatel (donny.wz.cz:(none)): blablabla.wz.cz
331 Password required for blablabla.wz.cz.
Heslo:
230-Access granted for blablabla.wz.cz.
Last login on 2006-06-05 22:45:18 from 123.132.213.312.
230 Quotas: using 5924.00 of 50000 KB (11.85% used)
ftp> bye
221 Goodbye.
no vidis, ani to nedokazu cely upravit :D
no to bude problem :)

ja prave nejdriv sel na ftp a nic spatneho sem necekal, najednou na me udelala baf prazdna stranka, tak ze zvyku sem dal odpojit a pripojit znova -> posledni pristup v hajku :) Na webu to ukazuje posledni pristup prave ze skoly s prazdnym datumem a casem. Pro uplnost, pouzite misto nulove - jen ten mini index.html
Ten posledni pristup, co mi to ukazuje je uz muj vlastni kdy jsem na to cumel s otevrenou pusou :)
Nemely by admini napsat, kdyz me smazou? Jako treba duvod atd ... :) Ja si myslel ze mi maji nejdriv napsat mail, jako varovani, abych to opravil/odstranil
kdyz pristupujes ze skoly, davas bacha na bezpecnost? ja jen, abys tu nenadaval na adminy, a mezitim nekdo neznal tvoje pristupove heslo.
Kdyby ti asmini smazali web, tak se nepřihlásíš ani na ftp ani ve foru ;)
a neprej si vedet, co by se stalo, kdyby ti je misto asminu smazali admini ;)
2Donny: BTW má ta tvoje stránka nějaký hlubší význam?
donny: nj, clovek po ranu jeste spi a nevidi na klapky :P :)
LL: ma.
Mám stejný problém, taky mi byl smazán celý obsah mé stránky. A taky si nejsem vědoma žádného porušení pravidel. Stránka mi v nezměněné podobě fungovala už cca 4 roky.