Problem s emailovou schrankou na WZ

Poslední dobou se mi stává, že po klepnutí na název zprávy v doručené poště se mi místo zprávy zobrazí jen prázdné okno (když se podívám na zdrojový kód stránky, obsahuje jen "<body></body>"). Bohužel, nepomáhají ani opětovné pokusy o zobrazení té samé zprávy, jiné se však zobrazují normálně. Dá se to nějak udělat, abych se k dané zprávě dostal, nebo je to ztracené? Setkal se s tím i někdo jiný?
<HTML>zavřít okno a přihlásit se znova snad neni problém? Při čtení zprávy se imho sama nemaže ne? :)</HTML>
Kdyby to pomohlo, tak bych se neptal. Problém je ten, že u té samé zprávy to dělá pokaždé, u jiných je to pokaždé v pořádku. Navíc, i když na ní klepnu, tak se mi neukáže (po opětovném přihlášení), že je přečtená, ale pořád zůstává s bílým podkladem, jako že je nová. Za poslední týden to jsou 3 zprávy.
jeste by to chtelo rict, jakou dorucenou postu mas namysli. Seznam?Atlas?Centrum?Webzdarma?Outlook?M2?Thunderbird?MSOE?Bat?
<HTML>donny precti si nazev threadu.

Franta: netusim cim by to mohlo byt...</HTML>
Zatím díky, kdyby někdo věděl, jak to vyřešit, tak to sem prosím napište, zatím to řeším tak, že odepisuji odesílatelům, aby mi to poslali znovu, ale do schránky na jiném serveru.
pardon, omlouvam se, nejak jsem ten konec nadpisu vynechal.

Franta32: doporucuju to udelat tak, ze si vytvoris schranku na nejakem freemailu, a v administraci si nastavis presmerovani. Tim tyhle problemy (a spousta jinych) odpadnou.
Jak funguje to přesměrování? To se prostě přesune tak, jak to je, nebo se ta původní zpráva pošle jako příloha?
Já bych se přece jenom zašel podívat do té administrace účtu - speciálně e-mailu...
ne, normalne se preposle celej mail tak, jak je. Odesilatel zustane stejny, prijemce snad taky, akorat to prijde do jiny schranky.