pomale zobrazenie obrazkov

zdravim... mam stranku na xf.cz a mam nanej reportaze s fotkami... niektore fotky niektorym kamosom sa zobrazuju prilis pomaly.. ale niektore idu normalne.. a niektorym ide setko normalne.. setky fotky maju rovnaku velkost cca 50-100kb... neviete cim to moze byt? pripojenie maju velmi rychle
jestli ty obrázky dáváš ve formátu BMP tak se ani nedivim, jestli to tak je tak je davej do JPEG(jpg) nebo do GIF (pokud je to 256barev)
JOOOOOOOOOOOJ
Dej jpeg nebo gif a dej nižší kvalitu a bude to ok
setky obrazky su jpg omg nesom debil.... ale ako keby niektory ludia mali zle spojenie na webzdarma... alebo co ze im ich pomali natahuje aj ked maju len par kilo abo co..
Jestli ti jde třeba o ty náhledy, tak ty nejsou zrovna malé, 60KB obrázek 100x75, ty by mohly mít třeba i 5KB.

A napadá mě, nejsou tví kamarádi ze slovenska? WZ má údajně horší spojení do zahraničí.
A konečně chytrá rada a já to říkal sniž kvalitu v editoru obrázků na čtvrtinu, ono se to moc poznat nedá....
hej su zo slovenska ale aj ja som zo slovenska... nahlady mam do 10kb a fotky maju do 100kb
2kachnak: jak rika daneel. Konektivita ze site nektereho slovenskeho ISP je dost zalostna (mozna Telecom?), tak mozna proto nekomu to jede dost pomalu (tykalo by se to vsech stranek na WZ).
Blbne to asi odkudkoli ze zahraničí (mám ověřeno Polsko, SRN). Pro mne to pravděpodobně bude důvod k opuštění wz.cz (i když jinak jsem vcelku spokojenej). Jen tahle 1 věc. Pro kapelu z pohraničí ovšem dost důležitá (nemůže-li si kamarád ze sousední země (SRN,Polsko) stáhnout ani mp3 ...)
tak přejdi na jinej hosting :-D třeba http://ic.cz :-D
? Neslo by to zobrazováni stránek udelat tak rychlé jako 2004 ?
Tenkrát se mi 650 km od Brna a 400 km od Prahy zobrazovaly stránky za asi 20 sekund s DSL
a dnes ty samé stránky potrebujou odpoledne déle nez 10 minut s DSL , tedy je dnes prenos asi 50x pomalejsí nez roku 2004.
? Jak se to mohlo stát ? Je to dnes uz pretízené na www.webz.cz ?
I ta reklama WZ potrebuje dnes odpoledne pres 10 minut a vnoci 3 minuty pro zobrazení s DSL.
Sice tu reklamu nikdo v cizine neceká , ale nase vícejazycné cestovní stránky navstevuje celý svet od Australie po Mexiko a hlavne západní Evropa a kdyby ti vydrzeli cekat pres 10 minut na jednu stránku , tak na druhou stránku uz cekat nebudou.
? Neslo by to zobrazováni stránek udelat tak rychlé jako 2004 ?