Jak se dostna na ftp?

Prosím,jak se mám dostat na svůj účet ftp?Potřebuji nahrát něco,co má více než 3 MB a normálně přes správce souborů to nejde.Nemám Total Commander.Prosím o odpověď.Nikina
jestli nemas moznost si nainstalovat Total Commander nebo jineho FTP klienta, tak v Internet Exploreru zadej jako adresu ftp://nezkrotna-lucia.wz.cz , zmackni Enter a zobrazi se ti prihlasovaci dialog. Ten musis vyplnit do dvaceti sekund. Kdyby to neslo napoprve, opakuj, dokud se neprihlasi. Pak ze z ty stranky stane okno, jako by to byla jakakoli jina slozka. Tam vse normalne nakopirujes jako ve Windows.
Jestli chces total commander tak si ho stahni z me stranky... je tam i popis co a jak nastavit...
http://firstpage.wz.cz/?page=programy
;)
Je spusta ftp programov ktore to dokazu asi najznamejsi z nich je Total Commander a ma celkom pohldne ovladanie a je dobry aj pre uplnych zaciatocnikov ako aj pre profesionalov ak mas total cz verziu tak nebudes mat to problem dostat na inet a exizstuje vela stranok kde si ho mozes polahky stiahnut na PC napr www.slunecnice.cz alebo www.stahuj.cz www.tahaj.sk no a tam urcite narazis aj na ineho ftp klienta ktory mozes pouzit len to treba vyskusat. good luck
Jo a ten problem z inetom zadala si tam to spravne? myslim adresu URL presne tak ako ju mas v popise? kazda malicka zmena totiz moze ovplivnit nahratie stranky na inet. Treba si dat pozor na login a heslo alebo skusit zmenit ftp program a pozriet si pozorne jeho nastavenia.
good luck
Sory mala chybicka ;) ten moj predposledny dotaz beru spet ty si chcela len preniest subory vacsie ako 3 mb trochu ma zmiatlo to ze sa nemozes dostat na svoj ucet cez ftp. Good luck
Moc díky