Kam mám vložit soubor index.html ?

Napsalo mi to nepovolený přístup! A když jsem si přečetl odpověd´ v ´podpora´, tak nevím kam mám ten soubor index.html vložit?
do kořenového adresáře webu - ve správci souboru, který je přístupný přes webové rozhraní, je označen:
Aktuální adresář: /
Ted´mám jinej problem, zkusil jsem se připojit přes FTP a zadal jsem svou webovou adresu, ta se mi sice otevřela, ale zaheslovaná, takto: !"ţ˙˙˙ý˙˙˙%&'()*+,-./0123456789:;<=>?@ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ[\]^_`abcdefghijklmnopqrstuvwxyz apod. Co s tím mám jako dělat? Prosím o radu
zkusil jsem se připojit přes FTP a zadal jsem svou webovou adresu - zkus to nějak blíž specifikovat i vzhledem k tomu, co je na :
http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
Připojoval jsem se v s FTP v Total Commanderu, podle ´návodu´ na webzdrma, v administrace v nastaveni souboru se mi objevil novy soubor, ktery jsem mel zkopirovat z commanderu. Potom jsem zkusil otevrit sve stranky a objevilo se jen to zahlesovani...
Můžete mi poradit, jak mám postupovat od začátku. Mám vytvořený stránky pro web v Microsoft Publisher 2003 a kam mám ted vložit ten index.html? Potom už vím jak nato, přes FTP. Ale jde mi o ten index.html.
Díky
když zadám:
penizenanetu.euweb.cz
objeví se:
Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

tedy zádné zaheslování
a stejně tomu nerozumím:

Připojoval jsem se v s FTP v Total Commanderu, podle ´návodu´ na webzdrma, v administrace v nastaveni souboru se mi objevil novy soubor, ktery jsem mel zkopirovat z commanderu. Jak se jmenuje soubor, kde se objevilo zaheslování?
Sorry, ale je to jako napsané čínsky, chtělo by to použít češtinu

podle návodu jsi se připojil pomocí FTP k webu a dál? V panelu TotalCommanderu jsi viděl co? Jak s tím souvisí administrace (předpokládám správce souborů spuštěný ve webovém rozhraní)? Soubor, který jsi měl překopírovat se tam objevil? Sám?
připojit se v webu pomocí FTP, které je v TotalCommanderu
v jednom panelu TC bude kořenový adresář webu
v druhém panelu se nastaví adresář na lokálním disku, kde je soubor index.html, který byl vytvořen v Publisheru
soubor index.html se v panelu označí pomocí Insert
pak se zmáčne F5 a odklikne OK
TC překopíruje index.html do kořenového adresáře webu
To jsem udělal už předtím, a nic z toho. Nevím jestly nemám špatně umístěn index.htlm, kde má být přesně napsán? Název souboru webové publikace mám popsán (index.htlm), to je spravně, ne?
index.html je správně
udělej textový soubor, který se bude jmenovat .htaccess (celé jméno je .htaccess) a bude obsahovat tento řádek:

Options +Indexes

a překopíruj ho do kořenového adresáře webu
Napsal jsem adresář (.htaccess Options+Indexes), a po otevření mi to na nové stránce napsalo toto:
/home/web/admin.wz.czomluvte prosim vypadek, na oprave pracujeme
měl to být obyčejný textový soubor a jeho smyslem je, že po překopírování na web umožní zobrázit to, co je na webu nahrané.Zatím to nefunguje.
V nabídce Soubor klepněte na příkaz Publikovat na webu.
Do rozevíracího pole Název souboru v dialogovém okně Publikovat na webu zadejte adresu URL webového nebo síťového serveru, na který uložíte vlastní web, a potom klepněte na tlačítko Uložit.
Zobrazí-li se výzva k zadání uživatelského jména a hesla, zadejte je a potom klepněte na tlačítko OK.
V dialogovém okně Publikovat na webu se zobrazí adresář přidružený k vaší adrese URL.

Poklepejte na složku, do níž chcete vlastní web uložit.
V rozevíracím poli Název souboru vyberte jako výchozí název domovské stránky položku index.
Klepněte na tlačítko Uložit.
-------------------------------------------------------------------

Píše mi to, že nemám hostitelskou službu, v tomto případě od webzdrma.cz, jak ji mám teda nastavit do počítače?
pro přenos souborů na web použij program TotalCommander a v něm FTP klient viz:
http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
To už dělám celé tři dny, pořád mi to nejde. Už nevím co dál...
překopíruj sem přihlašovací log z TotalCommandera
? nevim co myslis
FTP klienti si informace o své činnosti zapisují do tzv. logu, v TC je to takové malé okénko nad panelem (je vedle tlačítka Odpojení), na které když se dvojklikem klikne tak se zobrazí a obsah sem překopíruj
----------
Connect to: (09.07.2006 19:26:31)
hostname=ftp.webzdarma.cz
username=penizenanetu.euweb.cz
startdir=
ftp.webzdarma.cz=195.122.194.233
220 ftp server ready
USER penizenanetu.euweb.cz
331 Password required for penizenanetu.euweb.cz.
PASS *
230-Access granted for penizenanetu.euweb.cz.
Last login on 2006-07-09 19:00:13 from 62.141.24.82.
230 Quotas: using 668.00 of 50000 KB (1.34% used)
SYST
215 UNIX Type: L8
FEAT
211-Features:
MDTM
REST STREAM
SIZE
211 End
Connect ok!
PWD
257 "/" is current directory.
Adresář
TYPE A
200 Type set to A
PASV
227 Entering Passive Mode (195,122,194,233,193,157).
LIST
150 Opening ASCII mode data connection for file list
Stahuje se
Čekáme na server...
226-Transfer complete.
226 Quotas: using 668.00 of 50000 KB (1.34% used)
podle:
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34

má být

hostname=penizenanetu.euweb.cz
username=penizenanetu.euweb.cz

tedy ne:

hostname=ftp.webzdarma.cz
username=penizenanetu.euweb.cz

změň to a panel, který se v TC otevře při připojení je kořenový adresář, tam nahraj index
Díky, strašně mi to pomohlo, ale mám problem, na sit se načetlo jen cca 30% původního obsahu. Co ted´?
Nebo jak se provádi aktualizace webové stránky na siti?
dočetl jsem se, že web se aktualizuje stejným způsobem přes TC, což neustále zkouším, ale žádnou změnu na síti nevidim...
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?2