Problémy s aktualizací

Dobrý den,
mám problémy s aktualizací svých stránek. Po té co se přihlásím a v administraci vlezu na správce souborů, vyberu na disku soubor a nechám jej nahrát se ocitnu opět u přihlášení a tak to jde stále dokolečka. Na nahrané soubory se mohu podívat, ale nelze mi je ani smazat ani nahrát. Prosím Vás tímto o pomoc či radu.
Díky všem pište sím na mail El
Ak más problémy z mazaním súborov je to skôr otázka na admin. webu to by malo íst bez problémov skús napísat priamo im nahratie súborov uz moze byt o cosi zlozitejsie tak ako garantujú na webe mala by si súbory do velkosti 2,5MB ci ako to tam presne je teraz neviem písem z hlavy mala by si ich nahrat v pohode inak musis pouzit ftp a tam moze nastat kopec problémov ci uz výpadkami webu, pomalým inetom, zadaním zlej adresy cize je to na tebe potom uz odstránit ten problém.
Good luck
Dobrý den,
mám probléb z aktualizácií mojích stránok treba mi niejaký súbor index.html ale neviem kde to stiahnúť prosím napÍŠTE
Soubor si musíš napsat nebo nechat napsat vlastní - je nedílnou součástí tvého webu. Pokud ale chceš můžeš si stáhnout ten můj:
http://ds.mysteria.cz/index.html ;-))