Validita reklamy

Rád bych poprosil o vyřešení jednoduchého problému - rotor reklamy WZ není XHTML 1.0 Strict validní. Je to způsobeno použitím atributu "align" (doslova '<div align="center">', 1. řádek, kolem 80. znaku). Nedal by se tento atribut nahradit CSS kódem "text-align: center" v nějakém nadřazeném divu? Je to sice pár znaků navíc, ale zas si kvůli tomu člověk nemůže hodit na stránky ikonku validity, což není úplně příjemné...
na:
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
je:
Reklamní proužek se vkládá standardně (pokud si uživatel nenastaví jinak) na všechny stránky dolů. Pokud Vám toto umístění vyhovuje, není třeba nastavení nijak měnit. Můžete ale ovlivnit jeho přesné umístění vložením značky <!--WZ-REKLAMA-1.0--> (nebo <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> pokud by Vám vadilo, že standardní verze není validní podle XHTML Strict) tak, aby se reklama zobrazovala na všech stránkách dole.
až bude použita Strict validní reklama tak by chtělo aby reklama nebyla ničím na stránce překryta - to,co je nyní na titulní stránce, je porušení pravidel
Díky, to jsem si měl přečíst. Ale co se týče překrytí reklamy... vidět je, kliknout se na ní taky dá, tak co, těch 20px, které chybí, by vadit nemělo. Navíc, v rozlišení větším než 800x600 (myslím, teď se mi to nechce testovat), není překryta ani trochu.
IE v tomto případě vykazuje chybu, ale ta je ve prospěch reklamy - vše je skryto za ní.
Aaaa, ono ji překrývá to pitomé logo... mno ale copak se mám já starat o to, jestli máte reklamu v nadřazeném divu nebo ne? Ja prostě uploaduju soubor přes ftp na web a reklama se vkládá až tam... Stačilo by ji třeba umisťovat až na konec kódu a pozicovat absolutně. Bylo by po problému.
osobně bych ji dal na každou stránku dolu a vstupní stránku bych zrušil, myslím, že dole a na konci kódu (před </body>) nepřekáží

"mno ale copak se mám já starat o to"

v http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html je také:
Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení banneru - to se týká především uživatelů, kteří umístí banner jen na úvodní stránku spolu s přesměrováním atp.

a pokud se pozicuje absolutně, tak už je to jen hra se slovy, jestli se zobrazení brání nebo ne