info o smazani

dobry den.. dneska sem si akorad ukládal neco přezz FTP na moji stránku
a zničeho nic sem se tam nemohl dostat..
tak sem šel přezz wz.cz a chtel se přihlásit ale napsalo mi to že učet neexistuje..

tak se chci zeptat jesli když mažete učty jestli to posíláte i na mejl, případne by me zajímalo proč sem byl smazan..

moje stranka byla: ondrovo-uloziste.wz.cz
Je povinnosti poskytovatele upozornit uzivatele o poruseni pravidel. V souvasne dobe je to ale tak, ze toto upozorneni je posilano pouze u mensich prohresku. Snad. U hrubych poruseni pravidel se email uz ani neposila.

Nevim ceho jste se dopustil, ale podle adresy bych hadal na uloziste.
>> Je zakazano využívat poskytnutý prostor jako uložiště pro soubory, zejména pokud k nim nevede odkaz ze stránek a odkazovat se na ně z jiného serveru.
http://72.14.221.104/search?q=cache:l27sLdeaL0kJ:ondrovo-uloziste.wz.cz/Flash.htm+site:ondrovo-uloziste.wz.cz&hl=cs&ct=clnk&cd=4&client=firefox-a
Jestliže jsi to měl jenom jako ůložiště porušil jsi pravidla jestli jsi tam nedal do tejdne index.html porušil jsi pravidla atd.atd.
podle toplistu stendle mesic sem mel na nich 3přístupu..
no a uložiste.. samo že sem tam mel uloženych pár souboru ale řekl bych ne víc jak 20MB, a index.html no a proste ty stránky sem mel vcelku dobre udelany... podle toplistu sem je měl 400dní což je skoro rok a pul..

tak nevim jakej byl teda přesnej duvod... a nic sem do mejlu nedostal.. no možná jenom ten spam že si tam mužu hodit nákou placenou reklamu či co...
"samo že sem tam mel uloženych pár souboru"

http://www.webzdarma.cz/podminky.html

Je zakázáno:

* využívat poskytnutý prostor jako uložiště pro soubory, zejména pokud k nim nevede odkaz ze stránek a odkazovat se na ně z jiného serveru
* využívat poskytnutý prostor pouze jako skladiště rozsáhlých souborů bez návaznosti na související prezentaci
Tyto věty:

---------------------------------------------------------------------------------------------

Je zakázáno:

* využívat poskytnutý prostor jako uložiště pro soubory, zejména pokud k nim nevede odkaz ze stránek a odkazovat se na ně z jiného serveru
* využívat poskytnutý prostor pouze jako skladiště rozsáhlých souborů bez návaznosti na související prezentaci

---------------------------------------------------------------------------------------------

mě trochu děsí.
Jak moc "přísně" je to posuzováno? Rozhodně ten web nepoužívám jako nějaký úložiště souborů, ale stane se, že tam třeba nechám fotku, kterou už na stránkách nemám (explicitně danou, že by se k ní někdo dostal jen pomocí odkazů z index.htm).
2Jarekkk: pár takových "zbytkových" souborů má určitě hodně lidí včetně mě a nemám s tím žádnej problém. Horší by to ale určitě bylo, kdybych si tam naskladnila nějaké ty mp3, videa nebo hry, aniž by na ně vedl odkaz. Nehledě na to, že pokud by tento materiál byl nelegální, tak můžou být stránky smazány, i když na ty soubory odkaz vede... Takže imho můžeš být v klidu :-)
To Thalia: Já sem si to myslel v podstatě přesně tak, jak píšeš, ale ty věty se dají vyložit "hůř". :) mp3, videa, hry, nic z toho nemám, takže v poho. :)
Jinak, taky sem si říkal, že tak, jak na tom su já, na tom musí být každej (minimálně tak)