Google Analytics na webzdarma.cz

Dobry den,

podarilo se nekomu zprovoznit Google Analytics na free uctu webzdarma.cz? Vlozil jsem kod do svych stranek, tak jak je to popsano v napovede, v GA jsem kliknul na Check status, ale stale mi to hlasi: Tracking Unknown (Last checked: 2006-08-02 3:02 PM PST.)
The Google Analytics tracking code has not been detected on your website's home page. For Analytics to function, you or your web administrator must add the code to each page of your website. - tedy neco ve smyslu ze mam vlozit ten kod na vstupni stranku, jenze ten tam jiz mam.

Nejake rady nebo napady co s tim? Dik moc.

MV.
Mně jede GA na webzdarma bez problémů, zkontrolujte si jestli máte správně vložený urchin kód na všech stránkách, které chcete sledovat.
Dekuji Vám za odpoved.

Podival jsem se tomu na zoubek a prisel jsem na to. Problem zpusoboval tag meta refresh v hlavicce souboru index.html. Stacilo jej na chvilku zakomentovat (resp. odstranit) a pote znovu Checknout status v GA a bylo po problemu.

Kazdopadne, jeste jednou Vam dik, protoze jinak jsem to uz chtel vzdat a buh vi kdy bych se k tomu vratil.

... znate to ;-)