copy()

Nevíte někdo, proč mi nejede f-ce copy()? Háže mi to hlášku "copy() has been disabled for security reasons".
Prosím poraďte mi někdo jak to obejít.
Děkuji za rady Petr
protoze: "copy() has been disabled for security reasons" neboli copy() bylo zakazano z bezpecnostnich duvodu. hledej na foru copy2
2 Petr: podle funkce k cemu ho budes potrebovat, obejit to lze.
myslíte že funkci copy ještě někdy povolí, nebo se s ní mám rozloučit a hledat náhradní řešení?
Co jsem slysel, tak novejsi verze to maji jiz opravene. Takze se lze nekdy dockat opetovneho povoleni teto funkce.
Heleďte, webzdarma. Rád bych věděl, jak se teď dá uploadovat soubory, když je copy() zakázáno. :o)
Hele a nechtel bys to nahodou najit?
Jelikoz jsi asi liny, tak ti usetrim cas. Nahrad copy() funkci move_uploaded_file().
>Jelikoz jsi asi liny ....
jak asi, URČITĚ :) ... protože threadů o fce copy() je tu několik, stačí opravdu jen hledat :).
to mas z toho, ze pouzivas misto sroubovaku nuz. kdybys spravne pouzival move_uploaded_file(), tak nemas problem a neklades tady zbytecny a blby otazky.
:+(
A jak se teď bez fce copy dá např. zálohovat již existující soubory, tj. ty které zrovna nenahrávám => move_uploaded_file() mi není nijak platná, ví někdo?
díky
OL: hledej tady ve foru copy2