FTP přenos selhal

Ahoj, můžete mi prosím poradit?
Na své stránky se přes ftp Tot.Com.normálně připojím.Když však přetáhnu soubor,abych ho přepsala,tak se mě to zeptá, přepsat? Já zadám ano a mě to hned napíše PŘENOS SELHAL,POKRAČOVAT V ČINNOSTI? já zadám ano,ono se to jakoby přepíše,ale ve skutečnosti se na stránce nepřepíše vůbec nic. Ovšem připojená jsem po celou dobu, nevím co s tím, jiné stránky mi jdou přepsat v pohodě. Děkuji za odpověď.
server kvalitne.cz na ktorom si moze mat problemy ono je to otazne ci je to len tim ale mozne je vsetko... Good luck
A mas na webu jeste dost mista? Ono by to mohlo delat jeste kvuli tomu ze uz tam misto nemas... Jestli pouzivas nejaky FTF klient tak ten vypisuje kolik mas na webu zabrano mista. Napr v total commanderu je to ve vypisu "Quotas".
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=39675&t=39675
Zdárec! Chtěl jsem se zeptat, to že jsou v poslední době výpadky serveru, to chápu. Po nějaké době to naskočí a pohoda. Ale chtěl jsem se zeptat. Správcuju stránky přes windows commander > FTP a už cca 2 měsíce se nemůžu vůbec dostat do databáze ke svým stránkám/obrázkům. Přitom mám vše vyplněno správně! Na jiné své stránky, jenž mám také u vašeho serveru, se přes commandera normálně dostanu. Jen na ty nejdůležitější vůbec! :-(( A správcovat / aktualizovat stránku po stránce přes internet je strašně zdlouhavé a nepříjemné. V commanderu označím 30 stran a jen je překopíruji... Nemáte nějakou radu? Neustále mi to píše buď "časový limit vypršel" nebo nějaká chyba 530 nebo tak něco.
Core: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?33
Děkuji za odpovědi,
už jsem na to přišla, došlo mi místo na netu. Nejedná se o kvalitne.cz,ale o jiné mé stránky. Kontaktovala jsem webzd a budu si moci přikoupit místo,tak jsem ráda,mám tam moc fotek.
No já mám stejný problém jako Helča ale když nahrávám přes wz.cz - správce souborů tak mi to jde, jenom přes ftp mi to nejde! Nevíte čím to teda je?
Zuska6: a nedoslo ti tak nahodou misto? faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
No ale to by mi přece nešlo nahrávat přes webzdarma.cz! Nejde mi jenom přes ftp!
2Zuska6: při překročení limitu 50MB přestane fungovat pouze nahrávání přes ftp, přes správce souborů to jde i potom. Takže zkontroluj, kolik máš obsazeno a uvidíš, jestli je to tím.
Zuska6: nahraj sem log z FTP
Z toho si nic nedělej.

Já se skoro pokaždý přihlašuju nadvakrát.
Píše to něco o vypršení času 25 secondách, jenže ta hláška mi přiběhne během max. 2 vteřin. Už to neřešim. ten problém co máš sem taky míval, ale naštěstí to nějak přestalo samo.

(Matně si pamatuji si, že blbnout to začalo po nějakém velkém upgradu hardwaru zhruba před rokem, připojení k i-netu mám pořád stejný...)
Ale jak řikam - už to neřeším

Výpis např.:
----------
Connect to: (12.08.2006 23:17:02)
hostname=sdh-zatec.webzdarma.cz
username=sdh-zatec.webzdarma.cz
startdir=
sdh-zatec.webzdarma.cz=195.122.194.233
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
sdh-zatec.webzdarma.cz=195.122.194.233
220 ftp server ready
USER sdh-zatec.webzdarma.cz
331 Password required for sdh-zatec.webzdarma.cz.
PASS *
230-Access granted for sdh-zatec.webzdarma.cz.
Last login on 2006-08-10 19:28:28 from 217.75.212.147.
230 Quotas: using 14000.00 of 50000 KB (28.00% used)
SYST
215 UNIX Type: L8
FEAT
211-Features:
MDTM
REST STREAM
SIZE
211 End
Connect ok!